Falco peregrinus - Grupa Ogólna
Polecane Grupa otwarta 1100 Użytkowników
jur
·
Kalendarze już przyjechały z drukarni. Pięknie wydane, zdjęcia ostre, wyraźne. Napracowały się FalcoFanki Darla z potwornicką, oj napracowały i chwała im za to. Fotki są dopieszczone z pietyzmem. Znajdziecie tam kilka fajnych pomysłów z których najlepsze (moim zdaniem) to Junior 1/2 , wykoszona trawa z oka, dwa w jednym z Lublina i grudniowe słodziaki przyprószone śnieżkiem .
W sobotę pakujemy i od razu do paczkomatu.
W tym roku złośliwy chochlik wkradł się niepostrzeżenie i zaaplikował dwa błędy. Dla znalazcy nagroda. Kto pierwszy przyśle odpowiedź 17.12.2023 wygrywa
·
jur
·
Dzisiaj Barbórka, wszystkim Baśkom dużo zdrowia
jur
·
Dzisiaj zmieniamy kartkę w sokolim kalendarzu.
·
I jeszcze jedno. Na YT od kwietnia zarejestrowany jest użytkownik, chyba z Chin, który zgrywa nasze filmy. Są usunięte loga i znaczniki czasowe. Te ostatnie nie zawsze. Oczywiście wybiera ciekawsze wydarzenia. Trochę przycina.Z grubsza przeleciałam ten kanał i są filmy dziewczyn z Lb, Gawi, Fionki, Raktoji, coś tam moje się znalazło może jeszcze inne, ale tak na szybko przejrzałam kanał jak to zobaczyłam
·
Wieści z antypodów, z Nowej Zelandii. Kamery jeszcze nie przeniesiono, ale "Royal family" już została wytypowana. Jest to znana para LGK i LGL (Karere 2019 i Tiaki 2021). W oku kamery, kilka metrów dalej, będzie też drugie gniazdo z WYL i BOK.
·
Witajcie. Jakiś czas temu poprosiłam o podpisanie petycji w sprawie dotyczącej wycinki drzewa z dziuplą puszczyka. Łatwo nie jest, bój trwa nadal, ale zrobiło się o tym dość głośno i sprawa nie jest przesądzona. Są nawet na razie leciutkie optymistyczne akcenty... My FF mamy w tym swój udział . Największy opór jest ze strony wykonawcy , Dróg Publicznych, no bo trzeba trochę przeprojektować plan, żeby zrobić mały łuk dla ścieżki rowerowej omijający drzewo. I to cały problem
·
·
Wędrowny na parapecie mieszkania. Niestety autorka nie podała miejscowości, ale w tle widać Kościół św Krzysztofa w Warszawie , dzielnica Bielany... https://www.facebook.com/groups/711809158961402/permalink/2874660312676265/
Falco peregrinus - Grupa Ogólna
Ta Grupa nie ma szczególnej formy ani szczególnego charakteru. Może do niej dołączyć kto zechce.

Obowiązuje tu podstawowa zasada - szanujemy siebie nawzajem.

Wszystko co w zgodzie z Regulaminem serwsiu www.peregrinus.pl pasuje do tej Grupy.

Jeśli nie udało Ci się zbudować kręgu "znajomych" to może forma takiej otwartej Grupy jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy...

Grupa otwarta

 Grupa otwarta oznacza, że wszyscy mogą zobaczyć tę Grupę i jej zawartość, a dołączyć do niej może każdy zarejestrowany Użytkownik naszego serwisu po zalogowaniu.
Dołączenie do Grupy umożliwia dodawanie wpisów w Aktywności tej grupy oraz dodawanie wpisów na Ścianie, dodawanie zdjęć i filmów (o ile opcje te są w tej grupie dostępne).

Użytkownik może oznaczyć Grupę jako  Obserwowaną - oznacza to, że wpisy i aktywności jej użytkowników będą prezentowane (dodatkowo) w menu Społeczność oraz mogą1) być pokazywane pod pozostałymi podglądami on-line.
Oznaczenie Grupy jako Obserwowanej wygasa automatycznie po upływie 12 miesięcy od chwili jej oznaczenia.


"Aktywność" - Zasady dodawania wpisów:
  • Tematyka wpisów ograniczona jest wyłącznie przez zasady opisane w Regulaminie.
  • Nie dodawaj tu wpisów prywatnych.
  • Uzupełnienia informacji we wpisie robimy poprzez dodanie komentarza pod nim lub (jeśli to jest możliwe) poprzez jego ponowną edycję.
    Staraj się nie dodawać kolejnych wpisów dotyczących tej samej kwestii. Swoje zdanie wyrażaj w komentarzu do wpisu lub poprzez odpowiedź do konkretnego komentarza.
  • Możesz ograniczyć dostęp do swoich wpisów tylko do znajomych.
  • Wpisy i komentarze z Aktywności po czasie ustalonym przez Administratora będą automatycznie usuwane.

Hashtagi

W celu łatwiejszego wyszukiwania i grupowania informacji z ulubionych lokalizacji i podglądów możesz uzupełniać swoje wpisy hashtagami.
Możesz stosować hashtagi z imionami lub numerami obrączek mieszkańców/rezydentów czy ich potomstwa np.: #wars · #sawa · #zmiennik · #0XY · etc.

Porada: Hashtagi rozpoczynamy znakiem # i muszą zakończyć się spacją : #hashtag .
Dla uproszczenia oraz zredukowania możliwości popełniania błędów, proponujemy pisać hashtagi małymi literami i bez polskich znaków.

Regulamin

Pamiętaj, że zawsze jesteś zobowiązany do zachowania zgodnego z Regulaminem.

Jeśli uznasz wpis lub komentarz innego Użytkownika za niezgodny z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu, możesz go zgłosić. Nie zgłaszaj wpisu lub komentarza tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego treścią i masz odmienne zdanie niż autor.
Wpisy i Komentarze zgłoszone przez Ciebie zostaną dodane do Twojej listy ukrytych aktywności/komentarzy.
Zgłoszenie wpisu/komentarza nie jest anonimowe.

Jeśli Twój wpis lub komentarz został oznaczony  - przyjrzyj mu się i ewentualnie zmodyfikuj lub usuń. Jeśli uważasz, że jest z nim wszystko w porządku, a zgłoszenie jest dla Ciebie krzywdzące - napisz do nas.

Wpisy niezgodne z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu mogą odpowiednio do ich treści zostać przesunięte do wpisów profilu ich autora lub zostać usunięte.


1)Jeśli w ustawieniach swojego profilu użytkownik w opcji "Wpisy pod podglądami WebCam" wybrał wartość "Domyślny".

jmg
Właściciel
test
Moderator
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik