Falco peregrinus - General Group
Recommended Open 1081 Users
Też nie o sokołach, ale w sobotę 16.09 nasz albatros royalsik - Maanaki poleciał w świat mamunia i tatuń czekali, żeby go nakarmić, ale go już nie było
Cat
·
Mamy obrączki(kolekcjonerskie) o znakach FF. Będzie licytacja a cały dochód trafi do fundacji Sokół. Jak ustalimy szczegóły to poinformujemy o licytacji.
https://zapodaj.net/images/8e58d9f3a7be1.jpg
jur
·
Może nie o sokołach, a nawet na pewno, ale polscy siatkarze zdobyli złoty medal i tytuł mistrzów europy w piłce siatkowej. Brawo Polska !!!
·
Jeszcze w nawiązaniu do wczorajszego filmiku Elik z 02/Z... a mówia że Peregryny są tylko ornitofagami, te z San Diego nie pogardzą wiewiórkami 😮🫣 https://www.youtube.com/shorts/yZloLgvhjIY
·
jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam filmik https://www.youtube.com/watch?v=CTaJgEGo3Cw&ab_channel=TohidAzimi, dużo fajnych ujęć, przekazywanie zdobyczy, polowanie i zaczepianie pelikanów. Czas 2023, miejsce San Diego
·
Witajcie w poniedziałek. Mam dla Was ciekawą propozycję czytelniczą (książka już niedostępna w magazynie) :
https://pasnyburiat.pl/produkt/marek-pioro-trele-na-morelach-o-czym-ptaki-spiewaja/
·
Sobota z sokołem, czyli FalcoFani we Włocławku . Zapraszam na mini relację, licząc na opowieść innych uczestników http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/956-nasze-spotkania-wycieczki-zloty?start=1530#291864
·
·
"Znajdźcie mi drugiego przyrodnika, który je makowiec na kilogramy tylko po to, żeby zbadać, czy makolągwa może być pod wpływem opioidów. Albo próbuje lepkiej substancji z liści rosiczki, aby poczuć się jak muszka na chwilę przed tym, jak zostanie zjedzona. Zamiast włączać się w debatę na temat antropomorfizacji przyrody, swoją książką Adam Zbyryt wywraca stolik – ten człowiek jest jak bogatka, bocian albo kruk, a nie na odwrót. Robi to, trzymając rękę na pulsie w kwestii najnowszych badań naukowych, a spektrum ptasich zachowań, które w nich zauważa, jest tak szerokie, że prędzej czy później
jur
·
Comiesięczna obserwacja pod PKiN w dniu jutrzejszym się nie odbędzie. Chętnych zapraszam na sobotę 16 września godz. 14:00.
Cat
·
Pytanko czy ktoś z falcofanów wybiera się na konkurs latawcowy i trialu w Czempiniu w dn. 30.09.2023
·
Drugi jerzyk poleciał tuż przed 15:36 https://www.youtube.com/watch?v=3NniA_89CFY Chwilę wcześniej dostał bolusa, więc głodny nie bedzie. Co to jest bolus można przeczytać i zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=QxMpI6_2MTY Trochę długi ale zmagania z tą "kulką" warto zobaczyć, bo tam widać, że dorosłemu jerzykowi nie jest tak łatwo go przesunąć do gardła i połknąć
Falco peregrinus - Grupa Ogólna
Ta Grupa nie ma szczególnej formy ani szczególnego charakteru. Może do niej dołączyć kto zechce.

Obowiązuje tu podstawowa zasada - szanujemy siebie nawzajem.

Wszystko co w zgodzie z Regulaminem serwsiu www.peregrinus.pl pasuje do tej Grupy.

Jeśli nie udało Ci się zbudować kręgu "znajomych" to może forma takiej otwartej Grupy jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy...

Grupa otwarta

 Grupa otwarta oznacza, że wszyscy mogą zobaczyć tę Grupę i jej zawartość, a dołączyć do niej może każdy zarejestrowany Użytkownik naszego serwisu po zalogowaniu.
Dołączenie do Grupy umożliwia dodawanie wpisów w Aktywności tej grupy oraz dodawanie wpisów na Ścianie, dodawanie zdjęć i filmów (o ile opcje te są w tej grupie dostępne).

Użytkownik może oznaczyć Grupę jako  Obserwowaną - oznacza to, że wpisy i aktywności jej użytkowników będą prezentowane (dodatkowo) w menu Społeczność oraz mogą1) być pokazywane pod pozostałymi podglądami on-line.
Oznaczenie Grupy jako Obserwowanej wygasa automatycznie po upływie 12 miesięcy od chwili jej oznaczenia.


"Aktywność" - Zasady dodawania wpisów:
  • Tematyka wpisów ograniczona jest wyłącznie przez zasady opisane w Regulaminie.
  • Nie dodawaj tu wpisów prywatnych.
  • Uzupełnienia informacji we wpisie robimy poprzez dodanie komentarza pod nim lub (jeśli to jest możliwe) poprzez jego ponowną edycję.
    Staraj się nie dodawać kolejnych wpisów dotyczących tej samej kwestii. Swoje zdanie wyrażaj w komentarzu do wpisu lub poprzez odpowiedź do konkretnego komentarza.
  • Możesz ograniczyć dostęp do swoich wpisów tylko do znajomych.
  • Wpisy i komentarze z Aktywności po czasie ustalonym przez Administratora będą automatycznie usuwane.

Hashtagi

W celu łatwiejszego wyszukiwania i grupowania informacji z ulubionych lokalizacji i podglądów możesz uzupełniać swoje wpisy hashtagami.
Możesz stosować hashtagi z imionami lub numerami obrączek mieszkańców/rezydentów czy ich potomstwa np.: #wars · #sawa · #zmiennik · #0XY · etc.

Porada: Hashtagi rozpoczynamy znakiem # i muszą zakończyć się spacją : #hashtag .
Dla uproszczenia oraz zredukowania możliwości popełniania błędów, proponujemy pisać hashtagi małymi literami i bez polskich znaków.

Regulamin

Pamiętaj, że zawsze jesteś zobowiązany do zachowania zgodnego z Regulaminem.

Jeśli uznasz wpis lub komentarz innego Użytkownika za niezgodny z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu, możesz go zgłosić. Nie zgłaszaj wpisu lub komentarza tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego treścią i masz odmienne zdanie niż autor.
Wpisy i Komentarze zgłoszone przez Ciebie zostaną dodane do Twojej listy ukrytych aktywności/komentarzy.
Zgłoszenie wpisu/komentarza nie jest anonimowe.

Jeśli Twój wpis lub komentarz został oznaczony  - przyjrzyj mu się i ewentualnie zmodyfikuj lub usuń. Jeśli uważasz, że jest z nim wszystko w porządku, a zgłoszenie jest dla Ciebie krzywdzące - napisz do nas.

Wpisy niezgodne z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu mogą odpowiednio do ich treści zostać przesunięte do wpisów profilu ich autora lub zostać usunięte.


1)Jeśli w ustawieniach swojego profilu użytkownik w opcji "Wpisy pod podglądami WebCam" wybrał wartość "Domyślny".

jmg
Owner
test
Moderator
Member
Member
Member
Member
Member
Member
Member
Member
Member
Octopus
Member
Member
jotesz
Member
Member