Warszawa
Gniazda WebCam Grupa otwarta 546 Użytkowników
Pokaż:Wszystko
Kawęczyn: 2 na kracie, jedna skubie suchara w przedsionku, ostatnia w budce
1 Wyświetlenie
1
Żerań na daszku małolata nie widzę obrączki
14 Wyświetleń
14
PKiN siedzi sokół tyłem na zapałce z lewej, trzecia od góry
34 Wyświetlenia
34
tak niemrawych/leniwych młodych to ja na pałacu jeszcze nie widziałam, kiedy nie zajrzę to leżą w ciemnym kącie i nic się nie dzieje, nudy, że hej !
59 Wyświetleń
59
Efa
Efa
Ale róg zmieniły ;)
jolajola
no właśnie wczoraj chciałam to samo napisać, że wyjątkowo niemrawe te pałacowe hrabiątka .. .
buber
Zaczną w rynnie lądować to się skończy nuda.
niza
Bo nie było jeszcze obrączkowania. Po obrączkowaniu się odpalą 😉
Jedna młoda na progu, przyleciała Czarnooka,  nie została wpuszczona do budki , trzy podejścia
65 Wyświetleń
65
Maja5
Kawęczyn karmienie
żerańska Nela w budce
71 Wyświetleń
71
elik
wskoczyła na daszek
Kolejny raz problem z kamerami na Pałacu Kultury Czy cały czas trzeba o tym pisać
71 Wyświetleń
71
22.18 kimanie na partyzanta w pozycji pionowej na skraju podestu. Ciekawe w czyim wykonaniu ta ekwilibrystyka: Apasz czy Czarnooka?
71 Wyświetleń
71
Karmienie na Żeraniu - Nela karmi jednego malucha, drugiego nie ma
110 Wyświetleń
110
Na PKiN kiedy obrączki będą założone?
Ostatnie info że 7 czerwca.
OlaOlszowska
Ostatnie info, że odwołany 7 czerwca.
Maja5
Czy ktoś wie co się stało z II etapem?
Może kam4 na maluchy gdy w innych kręciołki.
99 Wyświetleń
99
PKiN karmienie w kam5
130 Wyświetleń
130
Młoda na Żeraniu, bardzo podobna do mamy, też plamki na głowie ma charakterystyczne :-)
jolajola
super, że w tym roku prezes miejscowego ZEC pozwolił na obrączkowanie
niza
Olu, wstaw proszę na forum. Świetna wiadomość :D
Żerań ktoś na kracie
117 Wyświetleń
117
Na Kawęczynie iście Szekspirowski dylemat: lecieć - nie lecieć - oto jest pytanie :-). Może mama jednak przyniesie śniadanie xd.
Więcej
Z tą Grupą powiązane są następujące podglądy on-line:

FORUM

Z tą Grupą powiązane są następujące kategorie FORUM:


Grupa otwarta

 Grupa otwarta oznacza, że wszyscy mogą zobaczyć tę Grupę i jej zawartość, a dołączyć do niej może każdy zarejestrowany Użytkownik naszego serwisu po zalogowaniu.
Dołączenie do Grupy umożliwia dodawanie wpisów w Aktywności tej grupy oraz dodawanie wpisów na Ścianie, dodawanie zdjęć i filmów (o ile opcje te są w tej grupie dostępne).

Użytkownik może oznaczyć Grupę jako  Obserwowaną - oznacza to, że wpisy i aktywności jej użytkowników będą prezentowane (dodatkowo) w menu Społeczność oraz mogą1) być pokazywane pod pozostałymi podglądami on-line.
Oznaczenie Grupy jako Obserwowanej wygasa automatycznie po upływie 12 miesięcy od chwili jej oznaczenia. Nigdy nie oznaczaj grupy jako "Obserwowanej" jeśli nie rozumiesz jak to działa.


"Aktywność" - Zasady dodawania wpisów:
  • Wpisy powinny dotyczyć życia sokołów wędrownych lub innych mieszkańców obserwowanych tu gniazd.
  • Wpisy mogą dotyczyć obserwacji sokołów wędrownych w naturze z okolic gniazd z kamerami on-line.
    Nie będzie błędem jeśli dodasz wpisy dotyczące dawnych mieszkańców lub potomstwa pochodzącego z tych gniazd.
  • Nie dodajemy tu wpisów dotyczących innych grup gniazd z kamerami on-line.
    Nie dodajemy tu wpisów nie związanych z obserwacjami sokołów.
    Nie dodajemy tu wpisów prywatnych.
  • Uzupełnienia informacji we wpisie robimy poprzez dodanie komentarza pod nim lub (jeśli to jest możliwe) poprzez jego ponowną edycję.
    Starajmy się nie dodawać kolejnych wpisów dotyczących tej samej kwestii. Swoje zdanie wyrażaj w komentarzu do wpisu lub poprzez odpowiedź do konkretnego komentarza.
  • Możesz ograniczyć dostęp do swoich wpisów tylko do znajomych.
  • Wpisy i komentarze z Aktywności po czasie ustalonym przez Administratora będą automatycznie usuwane.

Hashtagi

W celu łatwiejszego wyszukiwania i grupowania informacji z ulubionych lokalizacji i podglądów możesz uzupełniać swoje wpisy hashtagami.
Możesz stosować hashtagi z imionami lub numerami obrączek mieszkańców/rezydentów czy ich potomstwa np.: #wars · #sawa · #zmiennik · #0XY · etc.

W ramach tej Grupy oprócz w/w, proponujemy następujące hashtagi: #wolomin · #zec · #ndm · #konstancin_jeziorna · #pruszkow · #moszna

Porada: Hashtagi rozpoczynamy znakiem # i muszą zakończyć się spacją : #hashtag .
Dla uproszczenia oraz zredukowania możliwości popełniania błędów, proponujemy pisać hashtagi małymi literami i bez polskich znaków.

"Ściana"

Na ścianie dodajemy wpisy (jeśli opcja ta jest dostępna) mające szczególne znaczenie w życiu mieszkańców gniazd powiązanych z tą Grupą.
Jeśli chcesz uzupełnić wpis innej osoby, zrób to poprzez dodanie odpowiedzi na jej wpis.


Zdjęcia i Filmy

O ile Administrator udostępni te opcje w Grupie, możesz dodawać zdjęcia oraz linkować filmy z serwisu YouTube.
Zdjęcia i filmy muszą obrazować życie mieszkańców gniazd związanych z tą Grupą. Możesz dodawać zdjęcia lub filmy z obserwacji sokołów w naturze z okolic tych gniazd.
Dodanie zdjęcia lub filmu utworzy wpis w Aktywności tej Grupy.

Zdjęcia muszą spełniać kryteria dotyczące wielkości. Zdjęciom i filmom należy nadać odpowiadający ich treści tytuł oraz można je uzupełnić opisem. Zdjęcia lub filmy nie spełniające kryteriów tematu tej Grupy będą usuwane.
Każdy Użytkownik posiada ograniczoną ilość zdjęć, które może dodać w Grupie.


Regulamin

Pamiętaj, że zawsze jesteś zobowiązany do zachowania zgodnego z Regulaminem.

Jeśli uznasz wpis lub komentarz innego Użytkownika za niezgodny z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu, możesz go zgłosić. Pamiętaj, nie zgłaszaj wpisu lub komentarza tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego treścią i masz odmienne zdanie niż autor.
Wpisy i Komentarze zgłoszone przez Ciebie zostaną dodane do Twojej listy ukrytych aktywności/komentarzy.
Zgłoszenie wpisu/komentarza nie jest anonimowe.

Jeśli Twój wpis lub komentarz został oznaczony  - przyjrzyj mu się i ewentualnie zmodyfikuj lub usuń. Jeśli uważasz, że jest z nim wszystko w porządku, a zgłoszenie jest dla Ciebie krzywdzące - napisz do nas.

Wpisy niezgodne z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu mogą odpowiednio do ich treści zostać przesunięte do właściwej grupy, do wpisów profilu ich autora lub zostać usunięte.


1)Jeśli w ustawieniach swojego profilu użytkownik w opcji "Wpisy pod podglądami WebCam" wybrał wartość "Domyślny".

Lila
Użytkownik
Użytkownik
kurzatwarz
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Wieslawa42
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik