Falco peregrinus - Grupa Ogólna
Polecane Grupa otwarta 1098 Użytkowników
·
Wędrowny na parapecie mieszkania. Niestety autorka nie podała miejscowości, ale w tle widać Kościół św Krzysztofa w Warszawie , dzielnica Bielany... https://www.facebook.com/groups/711809158961402/permalink/2874660312676265/
jur
·
·
Orange wróciło do życia, padło o 5:43
·
Sikorki..., znamy je z wiosennych podglądów sokolich toków, gdy często "robią" za prezent dla sokolic, znamy je z zimowych karmików...
Polecam interesujący film o strategiach sikorek z ciekawym scenariuszem i świetnymi ujęciami. Satysfakcja z oglądania gwarantowana https://www.youtube.com/watch?v=P7f_R_oR0jE&ab_channel=WowwwNatureVideos
·
Jeśli się przydadzą takie dane do historii gniazd po rozpoczęciu roku, to mam opracowanych kilka. Tutaj: https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/cwicz-swoje-umiejetnosci/29149-cwiczenie-czyni-mistrza?start=40#292793
·
Dzień dobry. Dziś nareszcie zalogowałam się od razu - bez pytania o robota . Mam nadzieję, że tak już pozostanie.
super podane dane od Terki na temat bigamii u sokołów na Sokolopedii, gadałam o sokolej bigamii na kilkunastu wycieczkach rowerowo-ornitplogiczno-krajoznawczych późnym latem tego roku (znaczy nie tylko o bigamii gadałam, ale w ogóle o sokołach)
jur
·
Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Sokolnictwa. Chwal Ćwik
·
A oto co wyszło z głosowania na ptaka stulecia w NZ. Perkoz dwuczuby, Do takiego wyboru przyczynił się pewien amerykańsko/brytyjski komik. https://pressglobal.pl/Nauka-I-Technologie/nowa-zelandia:-john-oliver-wzbudza-kontrowersje-w-plebiscycie-ptak-xxi-wieku
Dzień dobry! Dzisiaj poleciały maluchy w Orange w swój pierwszy lot! Najpierw Marri, po kilku godzinach Barru poleciał do siostry. Szczęśliwych lotów
Falco peregrinus - Grupa Ogólna
Ta Grupa nie ma szczególnej formy ani szczególnego charakteru. Może do niej dołączyć kto zechce.

Obowiązuje tu podstawowa zasada - szanujemy siebie nawzajem.

Wszystko co w zgodzie z Regulaminem serwsiu www.peregrinus.pl pasuje do tej Grupy.

Jeśli nie udało Ci się zbudować kręgu "znajomych" to może forma takiej otwartej Grupy jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy...

Grupa otwarta

 Grupa otwarta oznacza, że wszyscy mogą zobaczyć tę Grupę i jej zawartość, a dołączyć do niej może każdy zarejestrowany Użytkownik naszego serwisu po zalogowaniu.
Dołączenie do Grupy umożliwia dodawanie wpisów w Aktywności tej grupy oraz dodawanie wpisów na Ścianie, dodawanie zdjęć i filmów (o ile opcje te są w tej grupie dostępne).

Użytkownik może oznaczyć Grupę jako  Obserwowaną - oznacza to, że wpisy i aktywności jej użytkowników będą prezentowane (dodatkowo) w menu Społeczność oraz mogą1) być pokazywane pod pozostałymi podglądami on-line.
Oznaczenie Grupy jako Obserwowanej wygasa automatycznie po upływie 12 miesięcy od chwili jej oznaczenia.


"Aktywność" - Zasady dodawania wpisów:
  • Tematyka wpisów ograniczona jest wyłącznie przez zasady opisane w Regulaminie.
  • Nie dodawaj tu wpisów prywatnych.
  • Uzupełnienia informacji we wpisie robimy poprzez dodanie komentarza pod nim lub (jeśli to jest możliwe) poprzez jego ponowną edycję.
    Staraj się nie dodawać kolejnych wpisów dotyczących tej samej kwestii. Swoje zdanie wyrażaj w komentarzu do wpisu lub poprzez odpowiedź do konkretnego komentarza.
  • Możesz ograniczyć dostęp do swoich wpisów tylko do znajomych.
  • Wpisy i komentarze z Aktywności po czasie ustalonym przez Administratora będą automatycznie usuwane.

Hashtagi

W celu łatwiejszego wyszukiwania i grupowania informacji z ulubionych lokalizacji i podglądów możesz uzupełniać swoje wpisy hashtagami.
Możesz stosować hashtagi z imionami lub numerami obrączek mieszkańców/rezydentów czy ich potomstwa np.: #wars · #sawa · #zmiennik · #0XY · etc.

Porada: Hashtagi rozpoczynamy znakiem # i muszą zakończyć się spacją : #hashtag .
Dla uproszczenia oraz zredukowania możliwości popełniania błędów, proponujemy pisać hashtagi małymi literami i bez polskich znaków.

Regulamin

Pamiętaj, że zawsze jesteś zobowiązany do zachowania zgodnego z Regulaminem.

Jeśli uznasz wpis lub komentarz innego Użytkownika za niezgodny z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu, możesz go zgłosić. Nie zgłaszaj wpisu lub komentarza tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego treścią i masz odmienne zdanie niż autor.
Wpisy i Komentarze zgłoszone przez Ciebie zostaną dodane do Twojej listy ukrytych aktywności/komentarzy.
Zgłoszenie wpisu/komentarza nie jest anonimowe.

Jeśli Twój wpis lub komentarz został oznaczony  - przyjrzyj mu się i ewentualnie zmodyfikuj lub usuń. Jeśli uważasz, że jest z nim wszystko w porządku, a zgłoszenie jest dla Ciebie krzywdzące - napisz do nas.

Wpisy niezgodne z zasadami tej Grupy lub postanowieniami Regulaminu mogą odpowiednio do ich treści zostać przesunięte do wpisów profilu ich autora lub zostać usunięte.


1)Jeśli w ustawieniach swojego profilu użytkownik w opcji "Wpisy pod podglądami WebCam" wybrał wartość "Domyślny".

Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik
Użytkownik