Display: All
Elik może wklej to tam gdzie zgłosiłaś do usunięcia https://zapodaj.net/plik-l0F5wOepfa
2 Views
2
elik
wstawione
Iwona65
😀👍
Iwona65
Jeszcze pustułki ją nękają
Tercja na daszku- tylko ogon widać
2 Views
2
elik
obecnie na poręczy
Tercja na daszku
2 Views
2
elik
teraz na poręczy
Witam spod komina. Gonitwy i chyba walki 3 falco. Tyle, że tinnunculus
2 Views
2
Gawi
Może pustułki przetrwają dłużej, sokołom jakoś brak szczęścia.
Iwona65
😭😭
Iwona65
No właśnie nie. Kilka dni po ostatnim pobycie Skipera była, nocowała. Dzisiaj nie było jej . Tylko pustułki harcowały
jolajola
czyli w Słupsku tylko pustułki??? Skipera wciąż brak, a jak Młoda? pokazuje się pod kamerami?
Iwona65
Jedna siedzi i jest ledwie widoczna w szparze między klapą a ścianą komina
pustułka
2 Views
2
samiczka na poręczy
2 Views
2
zadziwiające pustki na tym podglądzie
2 Views
2
Gawi
Najczęściej znikający rezydenci💡
2 Views
2
Iwona65
Podczas remontu widziałam je 2x na kominie k1, gniazdo jest na k2 i dobrze są widoczne jeden i drugi
Iwona65
Nieee. Tam były prace na kominie. Pisałam o tym . Para wspólnie się zaraz pokazała jak zakończyły się prace. I randkowali dalej na całego.
Gawi
Już go nie było ostatnio coś z 10 dni,
W Słupsku dzisiaj na dwóch kominach nie stwierdziłam żadnego sokoła. Chyba za wcześnie się wybrałam.
2 Views
2
witam, jedyny zastany śpioch to sokół w słupskiej budce
2 Views
2
Skiper na progu
2 Views
2
Tercja na poręczy
2 Views
2
Kos
Kos
Dzięki elik ,już doczytałam
elik
Jola, Kos byłyście na forum Słupska ? Iwona w swoim poście wyjaśniła co, jak i dlaczego. Wcześniej ochrzciła Dziką i Zjawę. Dziwił się ktoś ? Budkę i podgląd w Słupsku mamy dzięki staraniom Iwony. Będzie konkurs albo i nie będzie. Wciąż pisać obca samica lub nowa samica ? (vide Wałbrzych i Łódź). W Koszalinie mamy wciąż bezimiennego samca, jego młode z imionami a on nie.
Osobiście, imię Tercja bardzo mi się podoba
Kos
Kos
No właśnie miałam pytać o to samo .
jolajola
Tercja?
Co się stało z kamerami w Słupsku ?
2 Views
2
elas59
Kam .1 i kam .3 działają normalnie tylko kam.2 nie działa .
Terka
Miałam zajrzeć też na K1, ale się rozpadało.
Terka
Przed deszczem zdążyłam zobaczyć Skipera, na kominie samicy nie było. https://youtu.be/9v0z4LzlDUk
Terka
Ale czas mi się nie zgadza i teraz w Słupsku pada deszcz, czego na kamerze nie widać.
Witam! Skiper jest tak obżarty, że z "bocznej" perspektywy wydaje się, iż ma wole dookoła szyi...
2 Views
2
Terka
O godzinie 17-tej siedział nadal przy kwadratowej półce.
chyba to Tercja siedzi na daszku, widać jedynie kilka piórek i ogon
2 Views
2
Iwona65
Nie wiem o którym momencie piszesz, ale to zapewne była ona. Taka złośliwa jeśli chodzi prezentację
More