Jola, Kos byłyście na forum Słupska ? Iwona w swoim poście wyjaśniła co, jak i dlaczego. Wcześniej ochrzciła Dziką i Zjawę. Dziwił się ktoś ? Budkę i podgląd w Słupsku mamy dzięki staraniom Iwony. Będzie konkurs albo i nie będzie. Wciąż pisać obca samica lub nowa samica ? (vide Wałbrzych i Łódź). W Koszalinie mamy wciąż bezimiennego samca, jego młode z imionami a on nie. Osobiście, imię Tercja bardzo mi się podoba