Display: All
Dobry wieczór. Szira poluje.
raktoja
Do 22:30 (włącznie) naliczyłam 7 odlotów Sziry - wliczając w to odloty zza prawego wegła
Szira na poręczy, zapoluje ?
słonka jak leżała, tak leży
Sokół w budce 😊
para w budce, słonka widoczna za winklem
aalina
zawiesili się
Szira w gnieździe z łupem 🌞
aalina
Dziękuję wifi. Kilka dni temu też chyba była słonka ale im nie bardzo smakowała
Iwona65
Tak. Chyba te żerujące w błocie nie najlepszy smak mają :) Zjawa na nie polowała , bo przed nosem latały. Znaczy dziobem, ale szału nie było ze zjadaniem . A czajki to wręcz kruszały 2,3 dni zanim się za nie zabierali
aalina
Pora na śniadanie ale już na podeście.
aalina
Co ona upolowała z takim długim dziobem ? I do gniazda zabrała, chyba przed synalkiem schowała.
elik
zapolowała po 2-giej i spała z łupem w budce
Sokół w gnieździe 🌞❤️
Szira w gnieździe 🌞❤️
Bohun z Szirą chyba grali w kto pierwszy się poruszy 😆 Oboje skamieniali, głowami do siebie. Tylko powieki się ruszały. Trwa druga runda 🙂
Szira czeka w gnieździe. Bohun ląduje i ucieka bo synalek jest zaraz za nim.
elik
3:0 dla młodego, Bohun trzykrotnie musiał zwiewać, ale Szira nie dała się zastraszyć
Dobry wieczór. Szira upolowała łup za pierwszym podejściem. Konsumpcja trwa
raktoja
Wszystko zjadła
Szira w budce 😊
o 7,58 przyleciał młody do łupu, nakrzyczał na Szirę, która siedziała na poręczy. Samica odleciała ale młody nie jadł, udał się za prawy winkiel.
Ten łup nikomu nie smakuje.
raktoja
Też tak myślę
raktoja
Dzień dobry. Łupu już nie ma. A młody znowu przegonił rodziców
elik
tak, Szira troche zjadła a z resztą odleciała, pewnie ukryła w spiżarni bo szybko wróciła na podest
Czyli mamy jeszcze 2 młode na wizji. Ten o makabrycznym imieniu i Edzia w Inowrocławiu? Chociaż tam się mogło zmienić bo relacje oszczędne
aalina
2EP chyba dzisiaj nie było a jedzonko na podeście leży.
Iwona65
Dzisiaj czytałam forum. Ale wczoraj jeszcze był ?
Mimi
Edzia jest.
Iwona65
No mówiłam, że oszczędnie? 🤣🤣🤣
co najmniej od północy łup leży na podeście i nie ma chętnych
raktoja
Szira przylciała z łupem o1:12. W kącie resztki wylądowały o1:35. Szira 1:44 odleciała. Tyle na razie z pl.ZAPISU. Reszta później..
aalina
Reszta (...) czeka w kąciku na następnych chętnych.
elik
to nie gołąb, ale nie wiem co to za ptak
aalina
Są chętni. Pierwszy był Bohun a teraz Szira. Brakuje do kompletu małolata.
More