Strasznie upier....... wy ten mlody 😊 drugim Perlikiem chce zostać.... Dopiero chyba w marcu Łupek go odgonił..... nie wspominając o Skalskim, ten to się zasiedział....
Przed chwilą wpadł do budki Buhun i wypadł zaraz na podest. Sytuacja patowa. Synuś bezczelnie robi toaletę, a rodzice w napięciu -Szira w budce, Bohun na podejście, przed wejściem
Zgadza się 😄 . Teraz zniknęła z lewej strony. Mam chwilowe zaniki transmisji podestu, ale w prześwicie widać ruszające się jej piórka i leżący łup w progu
Dzień dobry. Wydaje mi się, że zachowanie Sziry spowodowane jest silnym wiatrem. Ona stojąc na łupie nr 3 zachowywała się jak na równoważni. Podobnie jak wcześniej Bohun