Display: All
Szira w budce
Głogusie na stanowisku
aalina
Szira wyskoczyła na godzinę za węgieł ale" pazurki " pewnie zmarzły i wróciła do Bohuna.
Dzień dobry. Tercja nadal obecna , Bohun kraulem dołki robił
Gdynek ma sesje zdjęciową
Iwona65
przylatywali , odlatywali, w końcu była wspólna sjesta. dopiero co odlecieli 10.14
elik
a teraz samica
Sokół w budce na noclegu już 😊
Para jeszcze razem w gnieździe.
Szira w budce 😊
Basiula
To Bohun ma czarną obrączkę na lewej nóżce
Bohun i Szira razem w budce, posypiają chwilami
12:17 spotkanie, szkoda, że tam przez tyle lat mikrofonu się nie dorobili
Para ponownie w budce. Trochę pospali razem a potem to Szira to Bohun znikali i wracali.
Głogusie już razem w budce
przed 17-stą Bohun przybył do budki
Miałam napisać, że sokoły poleciały na weekend do ciepłych krajów bo nie nocowały ale Bohun właśnie się pojawił i przegląda gniazdo.
aalina
I już schował się z lewej strony podestu.
Głogusie świętują chyba Dzień Niepodległości bo mały zaborca widziany był ostatni raz właśnie 11 listopada. Mam tylko nadzieję, że i on i jego siostry są cali i zdrowi
Kos
Kos
No to z młodych na podglądzie została już tylko Edzia w Ino
Sokół przysypia w budce 😊
More