Jak się komuś chce, to może wróci do ostatniego postu ze Skiperem na wizji. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/slupsk/30791-sokol-wedrowny-engie-ec-slupsk-2023?start=630#291407
I jeszcze pierwszy filmik z tego postu. , tak minuta.18 (1.18 minuta) Dodam , że pokazywałam to fachowcom.
Elik, dokładnie o to mi chodziło. Dzień wcześniej upolował (...). Zjadł go przynajmniej w 3 posiłkach. Te dreszcze, niedługo po ostatnim . Nie wiem czy to jest powiązane, nie zakładam też jakiegoś celowego działania. A jeśli ma to związek, to bardziej przez zarażenie chorobą.
Nie da się nic obejrzeć z Twojego linku, otwierają się jakieś dziwnie powiększone ikony forum i komunikat, że połączenie nie jest prywatne i strona może podszywać się pod peregrinus.pl