Display: All
Słupsk też zasypany śniegiem - mamy zimę
6 Views
6
Dzień dobry! Najedzona Tercja pilnuje gniazda 😊
6 Views
6
Tercja czyści daszek z okruchów
6 Views
6
Amika
Całą noc spędziła na daszku
Sokolica na daszku budki 😊
6 Views
6
Basiula
Jeszcze smacznie śpi z głową w piórach w tym samym miejscu 😃
Wczoraj wieczorem sokolica siedziała w budce. Czy ktoś może widział w jakich okolicznościach ją opuściła?
5 Views
5
Iwona65
Uciekła w panice przestraszona fajerwerkami. Wrzuciłam krótkie filmiki z jej ucieczek 😡
Lizka
ja ją widziałam prze 22 i potem chyba ok. 23. Było sporo wystrzałów. Przypuszczam, że ją wypłoszyły
elik
zaglądałam po północy, nie było jej
Tercja obecna
5 Views
5
Tercja na daszku się objada
5 Views
5
Godz. 22:23 Tercja na daszku❤️🌞
5 Views
5
Minęła godz.20 :00 a Tercja nadal na daszku przesiaduje , zapewne zostanie na noc i może schowa się do budki .
5 Views
5
Iwona65
Została na noc rzeczywiście. Ale cały czas na zewnątrz
Iwona, dziś jeszcze nie strzelaj bo straszysz tylko Tercję 😡
6 Views
6
Iwona65
A dzisiaj, tj. 30.12 , odleciała tak bardzo przestraszona hukiem petardy, że mam nadzieję, że w nic nie przywaliła. :(
elik
w mojej okolicy od wczoraj słychać wystrzały
Tercja na resztkach
5 Views
5
elik
zjadła ile miała i wskoczyła na daszek
Dzień dobry! Tercja zajada w budce 😊
5 Views
5
tiga8
🙂
krzyś
10:52 zajada nadal, gdzie on nabyła taki ładny kawałek schabowego 😆
powsinoga
z kością😂
Tercja na wizji
5 Views
5
Iwona65
Była jeszcze trochę na kracie w 2 kam
elik
i już nie
Tercja wraca codziennie z pełnym ładunkiem.
Dziękuję fotografowi stojącemu za SŁUPSK za pilnowanie jej. 😘
https://postimg.cc/NyKHCrPn
5 Views
5
Amika
Tercja się przebudziła, posiedziała na balustradzie i ruszyła w ciemność.
5 Views
5
More