Display: All
czy zestrachany Bohun przyleci do budki na nocleg ?🤔
13 Views
13
raktoja
Nad tym samym też się zastanawiam
Nowa na podeście, Bohun pokazuje, że jeszcze mu nie przeszło i czeka na Szirę
12 Views
12
elik
z tego co pamiętam, to najdłużej bronił się przed nową samicą (Bursztynką) Ster, no ale on wtedy siedział na jajkach Skierki
na poręczy siedzi tyłem sokół, nie wiadomo który
11 Views
11
elik
to była samica, Bohun zwiewał z budki w popłochu
Jur napisał na forum: "Skoro w końcu pojawiła się "nowa", to pewnie Sziry już nie zobaczymy". Też tak myślę. Skompilowałam filmik z ostatnim odlotem Sziry https://youtu.be/2LJIUsskqbg.
11 Views
11
Lizka
Bardzo mi szkoda Sziry, podobnie jak i Bryzy :( Zaglądałam do nich przez 8 lat i mogłyby jeszcze trochę z nami pobyć..
Bożka
😥
raktoja
A "nowa" niech okaże się dobrą "wiedźmą" - Horpyną dla Bohuna. Byle ona nie spotkała swojego Rzędziana. Pożyjemy, zobaczymy.
11 Views
11
elik
ciekawe co zdarzy się jutro ? czy samica wróci ?
tiga8
Samiczka, Bohun niech nie będzie taki hardy bo przez sezon będzie spał sam w gnieździe
Witaj. Widziałem intruza walczącego z BOHUN. Myślę, że jest kobietą, nie ma pierścienia stóp. BOHUN kontynuował atak na nią po wyjściu.😰
https://postimg.cc/WqS3PfVY
10 Views
10
krzyś
Bohun jest w depresji, nie może pogodzić się na razie z brakiem Sziry, więc ostro reaguje na obecność nowej samicy, ale za kilka dni mu to przejdzie i będzie już dziubkował z Nową Panią
elik
to byłby najlepszy scenariusz, jemu już chyba serducho mocniej zabiło, kiedy przybył na nocleg długo wygładzał piórka, z ogona każe pojedynczo, dawno nie widziałam go tak ożywionego
elik
tak samica, walki tam nie było, raczej Bohun chciał ją przegonić
elik
raczej nie walczyłby z samicą, z samcem na pewno
oczami.ptakow
Elik, raczej by nie wałczył, choć nie jest tak, że samce z samicami w ogóle nie walczą. Na początku istnienia Forum był tu udostępniony film z gniazda w USA, gdzie doszło do długiej walki właśnie między osobnikami obu płci.
raktoja
jestem w trakcie robienia filmiku. To raczej samica, duża
raktoja
Samica, bosa. Mocno nakrapiany żabot, jasny wianuszek na głowie. Strasznie się darła. Przylatywała na podest kilka razy.
Dla mnie Bohun
9 Views
9
tiga8
Nikt nam tego nie sprawdzi
Może Szira siedzi gdzieś poza kamerami? Jest w Głogowie ktoś, kto mógłby to sprawdzić?
tiga8
Bohun , coś z Szirą musiało się stać 😟 to już zbyt długo jej nie ma.
raktoja
Szira ostatni raz była na wizji 5 stycznia, rankiem http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/glogow/30862-sokol-wedrowny-kghm-glogow-2024?start=10#295279.Znając ostatnie zwyczaje pary obawiam się, że już jej nie zobaczymy. Jak znikali z wizjii, to oboje. Obym myliła się
Witajcie z Głogowa.
To Bohun czy Szira ?
https://ibb.co/mC9Jxjm
9 Views
9
tiga8
Bohun
Bohun na poręczy
8 Views
8
biedak, jeszcze w budce, czeka
7 Views
7
Bohun już w budce , obserwuje świat - ciągle czeka na swoją Partnerkę .
7 Views
7
Bohun stawił się na nockę
7 Views
7
elik
ech...😟
Raktoja , on tak cały czas siedzi od ostatniego postu?
9 Views
9
tiga8
Szira lubi w mrozy siedzieć na zewnątrz
Iwona65
Czekamy
raktoja
Przed chwilą Bohun wyskoczył na chwilę na róg podestu i zaraz wrócił do budki, do spania
raktoja
Tak, czasem poczyści piórka
Witam wszystkich. Od kilku dni widzimy tylko Bohuna. Szira wprawdzie często zimą znikała na dłużej, ale to było za czasów Florka. Od momentu zmiany partnera na Bohuna para zasadniczo trzyma się razem. Tak długa jej nieobecność przed kamerami (od rana 5 stycznia) trochę mnie niepokoi.
6 Views
6
Gawi
Poprzedni rok był tragiczny, ten jak widzę nie zapowiada się lepiej. Chyba zacznę oglądać karmniki
Iwona65
A tam ataki jastrzębi, krogulców
raktoja
Też to zauważyłam
Iwona65
Będzie jutro. Jeśli będzie odwilż
elik
Szira to ten sam rocznik co Bryza, tj. 2012, wieloletnia rezydentka w Głogowie, zadeklarowana domatorka, aż strach rozmyślać nad przyczyną jej nieobecności...
Bohun nocował samotnie. Wciąż w budce czeka na Szirę
6 Views
6
elik
wyszedł na podest
More