Jur napisał na forum: "Skoro w końcu pojawiła się "nowa", to pewnie Sziry już nie zobaczymy". Też tak myślę. Skompilowałam filmik z ostatnim odlotem Sziry https://youtu.be/2LJIUsskqbg.
Witaj. Widziałem intruza walczącego z BOHUN. Myślę, że jest kobietą, nie ma pierścienia stóp. BOHUN kontynuował atak na nią po wyjściu.😰 https://postimg.cc/WqS3PfVY
Bohun jest w depresji, nie może pogodzić się na razie z brakiem Sziry, więc ostro reaguje na obecność nowej samicy, ale za kilka dni mu to przejdzie i będzie już dziubkował z Nową Panią
to byłby najlepszy scenariusz, jemu już chyba serducho mocniej zabiło, kiedy przybył na nocleg długo wygładzał piórka, z ogona każe pojedynczo, dawno nie widziałam go tak ożywionego
Elik, raczej by nie wałczył, choć nie jest tak, że samce z samicami w ogóle nie walczą. Na początku istnienia Forum był tu udostępniony film z gniazda w USA, gdzie doszło do długiej walki właśnie między osobnikami obu płci.
Witam wszystkich. Od kilku dni widzimy tylko Bohuna. Szira wprawdzie często zimą znikała na dłużej, ale to było za czasów Florka. Od momentu zmiany partnera na Bohuna para zasadniczo trzyma się razem. Tak długa jej nieobecność przed kamerami (od rana 5 stycznia) trochę mnie niepokoi.
Szira to ten sam rocznik co Bryza, tj. 2012, wieloletnia rezydentka w Głogowie, zadeklarowana domatorka, aż strach rozmyślać nad przyczyną jej nieobecności...