Display: All
https://zapodaj.net/plik-GtX2HQdtoE

https://zapodaj.net/plik-9yuFmDn8QM
53 Views
53
Dzisiejszy gość w zimowej scenerii :D
https://zapodaj.net/plik-PoJbLqeDa0
42 Views
42
Lizka
gościni ;)
elik
samiczka :)
Emisia na podeście
21 Views
21
Dzień dobry, Dobromir chaty pilnuje
17 Views
17
tiga8
Wiem ,ale to jak usiądę do kompa ,teraz ja usunęłam
oczami.ptakow
Tiga, zmień w podsumowaniu sezonu na Siekierkach grafikę o rezydentach i lęgu, bo dałaś z Kawęczyna.
Na chwile przed startem 😛

https://zapodaj.net/plik-bHqlShTynx
10 Views
10
7 Views
7
Dobromir przyleciał
7 Views
7
JS wstawiła piękne fotki w Dobrej 👍
7 Views
7
swirek999
To i ja coś dorzucę :) https://zapodaj.net/plik-bNdWpbu1B9
Amika
Strzelce też mają ładny widok.
elik
pięknie tam, z tym podglądem może konkurować jedynie Dolina
Amika
Czekałam dzisiaj na takie ale mgła wszystko zasnuła.
Amika
Dorzucę jeszcze dwie i króciutki filmik https://zapodaj.net/images/54592b8717f31.jpghttps://zapodaj.net/images/e828ce6956e51.jpg https://www.youtube.com/watch?v=80Q5z7ux6TE
elik
super :)
ooo a teraz Emisia, a nie śledziłam
8 Views
8
Dobromir https://zapodaj.net/plik-vUFUqbTF6yhttps://zapodaj.net/plik-xrz510TDWI
4 Views
4
Mam pytanie czemu u mnie transmisja z Dobrej nie działa, czy u was też tak jest?
4 Views
4
Gawi
elik
niestety nic :(
elik
u mnie od 2-ch miesięcy już nie działa
Mimi
Na przeglądarce Opera nie będzie działać nawet po kliknięciu w "Jeśli nie widzisz podglądu kliknij tutaj."
Gawi
kliknij w "tutaj" "Nie wszystko jeszcze jest ok... 😞 Jeśli nie widzisz podglądu kliknij tutaj."
Dobromir przyleciał
4 Views
4
W Dobrej para od kilkunastu minut. Jak na razie bliskiego spotkania nie było
3 Views
3
Amika
Obserwowałam ich od 7:44 Dobromir odleciał o 8:17 a Emisia o 8:24 https://www.youtube.com/watch?v=G9OC36GdsiY
Po 3-ch godzinach siedzenia Emisia właśnie odleciała
3 Views
3
W Dobrej piękny widok na jesienną okolicę z kam 2
4 Views
4
More