Display: All
Tercja posila się. Co najmniej od pół godziny z przerwami na odpoczynek
77 Views
77
elik
już po posiłku
Tercja przy czjce. Skruszała to można zjeść trochę
68 Views
68
Tercja w budce
60 Views
60
Tercja wróciła do czajki
61 Views
61
elik
naprawę próbowała, ale nie dała rady, łup zostawiła i poleciała
Iwona65
🤣🤣🤣
Tercja wcina śniadanie w budce
57 Views
57
elik
po przerwie na poręczy wróciła do posiłku
Nowe ofiary
https://ibb.co/vXGVTCZ
46 Views
46
Teren został przeszukany, aTercji nie widać
48 Views
48
Łup w gnieździe.
45 Views
45
pusto, może naprawdę poleciała szukać samca, czasu ma niewiele bo za 2 tygodnie pojawią się pierwsze jajka
45 Views
45
Gdzie jest nasza samica sokoła wędrownego?
53 Views
53
Iwona65
Nie pokazuje się na wizji i nie ma jej na kominie . Zaglądam od 2 dni 2x dziennie 😕
Oby wróciła....czekamy
dawnnight  ,sezon lęgowy się zbliża ,to lata i samca szuka 🤔😊
Masz rację, ostatni raz widziana 21.02 o godz 5.48 - wpis na Forum  JS   czyli 2 dni temu ...a może ktoś ją widział????? Dziękujemy Ci za czujność ....,..
22.50 Tercja na poręczy 😊
63 Views
63
Tercja na daszku
62 Views
62
elas59
Jest po godz. 19  , a Tercja na poręczy przed budką siedzi.
Tercja teraz siedzi na barierce i moknie
68 Views
68
Tercja medytuje nad śniadaniem 😄
56 Views
56
elik
dostała przyśpieszenia
elik
ona ma coraz mniejszy apetyt, jeden posiłek starcza jej na kilka razy, nie to, co ta smoczyca z Łodzi :)
Iwona65
Wyplułam i odpukałam
Iwona65
Właśnie, żeby to tylko była kwestia apetytu. A nie jakieś np.  grzybowe choróbsko przełyku
Tercja zajada w budce
52 Views
52
elik
zjadła niewiele, odleciała
More