Display: All
Po 15 było kolejne "spotkanie" samicy i intruza w budce
97 Views
97
Gawi
A Bohun, czy jeszcze go zobaczymy😧
To wielki znak zapytania..... 😒
Dzień dobry. Mnie też wydaje się, że intruz jest samcem. Na filmiku dziwna konfrontacja "dwóch samic" . https://youtu.be/GrfMD3kNBHY. Elik, jak możesz wstaw filmik do swojego posta
80 Views
80
niza
Po zachowaniu samicy można wnioskować na 100%, że to samiec. Za żadne skarby nie wpuściłaby samicy do budki i nie kłaniałaby się z nią. Teraz najważniejsze pytanie, gdzie jest Bohun??? Druga moja myśl: też to jest taki chichot losu, ptak reintrodukowany w lesie przylatuje do miejskiej budki.
Szkoda, że nie przyleciał do Walbrzycha..... byłby " wilk syty i owca cała"... a to w sumie, jak na sokoła - nie jest daleko...
niza
Też o tym pomyślałam. W niektórych budkach to co chwilę jakieś intruzy się pojawiają a w tym roku jak na złość w Wałbrzychu ani jednego sokoła w budce, ehhh...
elik
wstawiony :)
Intruz w budce i nadaje do samicy na progu podestu... Jeszcze tego brakuje, by nam Bohuna wyeksmitowali 😐🙄
81 Views
81
elik
prawdopodobnie nastąpiła pomyłka podczas obrączkowania i samica okazała się samcem. Były takie przypadki błędnej identyfikacji płci np. Łupek z Lublina czy Amon z Łodzi.
Wprost niemożliwe jest, żeby dwie samice, w tym jedna obca, przebywały wspólnie obok siebie i kłaniały się sobie nawzajem i na dodatek rozmawiały
Antonówka
Na forum info od admina, że to samica. Nic już z tego wszystkiego nie rozumiem 😶 Tu ktoś obcy, a rezydent sobie spokojnie siedzi...
Kolejny bigamista?
Antonówka
no nie bardzo, skoro intruz to samica 😄 Czekałam, aż obrączkę pokaże i to faktycznie nie był Bohun. A samica przed budką siedziała w jednym miejscu i właściwie nie reagowała na przybysza. Dziwne. Choć ten intruz wydaje się być dość drobny jak na samicę.
Miałam na myśli Bohuna, któremu może nie przeszkadzać towarzystwo dwu panien. ;)
Taki żart
Do Słupska mógłby polecieć.
Za daleko do Slupska  i to samiczka 😃 zapraszam do Walbrzycha... to tylko 125 km, dla sokola to drobiazg....w granicach jednego województwa........
Iwona65
Ale u nas powietrze zdrowsze
Bohun na poręczy
70 Views
70
Mimi
Intruz ma czarną obrączkę 9DH
elik
to nie Bohun, to intruz był
Terka
Wygląda jak reintrodukcja, na górze czarnej (?) obrączki "0", na dole "D"...tyle się udało odczytać.
elik
dobre i tyle, zawsze to jakiś trop
W Głogowie ta samica intruz według mnie z obrączką wskazującą na wyklucie w populacji leśnej, choć przy tym świetle pewności nie ma.
61 Views
61
Nasza nowa samica zanim poszła spać przeganiała intruzkę z podestu https://youtu.be/YlHKg6T0sRU
57 Views
57
samica w budce
54 Views
54
samica od 15,24 na bocznej poręczy
69 Views
69
Bohun z prawej strony podestu przysiadł. Tylko to napisałam i uciekł 😃
68 Views
68
Żywa przekąska?
https://ibb.co/dPd6zmP
62 Views
62
elik
szpak wciąż obecny w budce
Ladyassa
Zabłądził ;)
🥹❤️
https://ibb.co/6sfhW3Fhttps://ibb.co/6sfhW3F
80 Views
80
Oboje w budce. Będzie wspólna nocka?
70 Views
70
Trwa konwersacja.
Samica na poręczy
72 Views
72
Sokół w budce :)
67 Views
67
elik
samica siedzi od 17 godzin
samica nocuje
66 Views
66
jolajola
22:22  śpi z głową na plecach
More