Display: All
Tercja nocuje na poręczy
78 Views
78
O proszę w Słupsku pokazała się podejrzewam samica , stoi na podeście 😊
79 Views
79
elas59
W Słupsku jest tylko samica Tercja - Samca brak .
Tercja cieszy się śniadaniem ze śmieci.
69 Views
69
Bałaganiara na płocie. Wole mocno napakowane.
70 Views
70
Ja to się ostatnio boję zaglądać do środka budki... Po tych ułożonych zapasach i półżywym uciekinierze. A teraz środek wygląda, jakby ktoś tam morderstwa dokonał... 😆🤣
😆
64 Views
64
Krwawa jatka 😱
elik
a ściany budki jak w rzeźni
😆
powsinoga
A autorka tego wszystkiego dumna i najedzona na barierce 😂
😆
Iwona65
Psychopatka
😆
Oj wygląda fatalnie, straszny bałagan 😜
50 Views
50
A co tu się nawyprawiało???
54 Views
54
Tercja na śniadaniu.
59 Views
59
jakbym gniazdo Helgi widziała, taka sama maniana z piór jak to bywało w Wałbrzychu
54 Views
54
Iwona65
Przebiła Helę. Nawet ściany uwalone krwią
elik
Tercja siedzi na poręczy
Tercja na daszku siedziała. Weszła właśnie do budki zrobić przegląd zapasów.
56 Views
56
Krecik na dachu?
67 Views
67
Antonówka
głowa łyski 😬
Ups... Wiem, że taki łup u sokoła raczej niemożliwy, ale widziałam łapki kreta. 🤭
Iwona65
Łyska to, jak słyszałam, też niezły zawodnik dla sokoła. Nawet dla samicy.
Antonówka
bójka samców na wodzie to jest zdecydowanie coś, co warto zobaczyć 😄
Czy w takim bałaganie z piór i padliny ptaków mogą sokoły znieść jaja ?
86 Views
86
ewa.linek
Ale czegoś takiego jak tu nie ma w żadnej innej budce chyba!
Lizka
W Toruniu był podobny bajzelik. A może nawet i lepszy.
Ciuciek
tak, ptaki nie wiedzą co to bałagan.
😆
Tercja na poręczy przed budką
77 Views
77
Tercja na daszku się pojawiła
85 Views
85
Samica na krawędzi daszku 😊
78 Views
78
Iwona65
Masz może jakiś zrzut?
More