Dzień dobry. Zwróciłam uwagę na niesprawiedliwość : Otóż niektóre podglądy nie mają licznika dni do klucia !. Jeszcze kilka dni temu było ich 4, dziś 2 - to są podglądy "trzyjajeczne" Głogów i Łódź (wcześniej były jeszcze Kwidzyn i Kawęczyn)
Tak się zastanawiam, jakie są dalsze losy tzw. rezydenta rotacyjnego 9DH ? ..czy poleciał szukać nowej miejscówki, czy czasami odwiedza rewir i z daleka obserwuje gniazdo? no bo 3 ewentualności nie chcę brać pod uwagę , a Bohun napędził nam jednak stracha ,gdy zniknął ....🤔