Po prostu Poznań i Włocławek padły ponieważ jest na nich za duże obciążenie ;) Pewnie jakby tak np. z 200 niezalogowanych i 20 zalogowanych odpuściło, to podglądy by lepiej chodziły.
Skąd macie podgląd Poznania ? U mnie komunikat "The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported."
One są na forum: inne gniazda w Polsce oraz obserwacje w naturze. Nie mamy do ich kamer dostępu, mają tylko pojedyncze osoby podgląd na kamery techniczne.