Nie śledziłam dokładnie, może ktoś wie czy było jakieś info co było z pozostałymi trzema jajkami w ub. roku, tj. czy były po prostu niezalężone, czy tez małe nie dały rady? :(
Zazwyczaj są zabierane przy obrączkowaniu jeśli wciąż są w gnieździe, a w Dobrej to chyba w ogóle nie problem, często się tam kręcą pracownicy Emitela.