14,37 samiec dostarczył na podest jadło, samica karmiła już spokojniej i z bliska, kilka wsadów udało się włożyć do dzióbka. Maluchowi brakowało podpórki (czyli jajka) z przodu, dostałby więcej, gdyby się tak nie kiwał
Z zapisu : O 10 .10 samica wytargała z kąta zapas i wzięła się za karmienie. Mozolnie jej to idzie, ale jakiś postęp jest. Światełko w tunelu, że nie zagłodzą z Bohunem tego jedynaka, póki co.https://zapodaj.net/plik-rki0QgYG1W
było troszkę lepiej, karmiła 13 minut ( co nie znaczy, że maluch w tym czasie jadł), inne mamy (Giga czy Zdenka) w ciągu tego czasu na karmiły by czwórkę małych na full)
Przed 8 Bohun przybył z jakimś ochłapem mięsnym. Chwilę się z samicą targował, możliwe,że chciał sam tym karmić. Ostatecznie wyszedł z nim za zewnątrz i odleciał. Maluch i dwa jajka raczej bez zmian.A Bohun wrócił i w budce ich pilnuje :)
oboje się nauczą, przecież na początku sezonu nawet doświadczonym matkom zdarzają się błędy, najśmieszniejsze to upadki na samolot, jak stanie za daleko od młodego
Mam nadzieję, że będzie lepiej. Zwłaszcza Bohun powinien w miarę szybko dojść do wprawy w karmieniu - on wcześniej nie karmił tak małych pisklaków, gdyż Szira nie dopuszczała go. Karmił świetnie, ale już kilkudniowe.
Nauczy się ,różne tu widziałam przypadki ,czasami beznadziejne z pozoru i....niemożliwe szybko stało się możliwe 😁.Helga ,Amon itd..szybko stały się sprawnymi matkami 😊
Super, że jest maluch w Głogowie. Wydawało się już mało prawdopodobne, że coś z tego będzie a jednak :) Widać samica musi się uczyć razem z dzieckiem karmienia, ale nie takie rzeczy tu się widywało, a dzieciaki rosły i było wszystko ok. Tutaj wierzę, że nie będzie inaczej :)
Tu jest poczàtek o 6:49. Film z zapisu: https://youtu.be/YgKjU-348G4?si=Xtsqd9SvMxceI3b3 Pierwsze karmienie. Samica uczyła się, karmiła pod dzióbek, mały nie kiwał się, raz wyszarpał mięskoFilm na żywo, tyle siè udało nagrać https://youtu.be/rCQukOavOS0?si=GV1q_kSA3YNcebRE