Display: All
zaczęło się
Gdzie można zagłosować? Widzę tylko konkurs na 2023 :)
niza
Na MPECu jest pod grafiką konkurs, a na Anwilu konkurs będzie po obrączkowaniu i na stronie Anwilu.
alarm rodzica, głosy z komina słychać
faktycznie słychać dobrze alarm sokoli, pilnują swego :)
kwadrans do obrączkowania na Anwilu
Patrząc na wygląd Zazamki w tym sezonie,  jedno imię się samo nasuwa.
niza
I też mamy tutaj fanów Diuny ;)
Jakie?
buber
Taki spolszczony  van Gogh
Po jedzeniu jeden poszedł na spacer na podest 🙈
Zazamka karmi, wszyscy we Włocławku słyszą 😂
można głosować na imię dla chłopaka od Zazamki
Amika
Skoro wiadomo, że same chłopaki to mogli dać większą ilość propozycji do wyboru
jedynie na Anwilu i w Toruniu brak dorosłych przy młodych
Włocławek już działa
Kamera wewnętrzna na Mpecu wciąż nie działa 😔
Gawi
Załatwione, już działa🤣
Anwil, jutro obrączkowanie i pierwszy stres dla młodych
u Zazamki nie działa budkowa kamerka
chłopaki śpią, mama w budce
powsinoga
Przerwa w zwiedzaniu świata 😂
Podest prawie zdobyty 😄
niza
Jaki ciekawy świata 😃
More