Dla informacji, taki wymóg, trzeba wiedzieć czym sokoły się żywią, przy okazji takie obrączki bądź odczytane z nich dane przekazuje się do Stacji Ornitologicznej, bo taka obrączka jest cennym źródłem informacji
Ech no ponarzekam sobie. Rano przegapiłam Lublin, bo wiozłam dzieci do szkoły i przedszkola, a teraz przegapię ukochany Poznań, w którym mieszkam, bo nie ma przekazu. Jak żyć? 🙄