Display: All
Jakie już bojowe pierzaki. Cudne.😀
Ale walczą zaciekle te pyrki. 😆 Trzy odhaczone. Ostatni poszedł. Doczekał się.
Komin w Poznaniu najgorszy do obserwacji w plenerze... Ale nic się na to nie poradzi...
5 Views
5
Poodka zakłada obrączki pierwszemu.    Młodzik zważony , biżuteria założona  oraz krew do badań pobrana
elas59
Trzy wróciły do budki a czwarty zabrany
Jabo
Pobierają krew do testu DNA
elas59
Kolejny 2 i 3  tak samo jak pierwszy i do tego sesja zdjęciowa obowiązkowo
Pytanie. Pobierają im krew? Czy podają zastrzyk?
Jabo
Jest w swoim żywiole! Oczy się śmieją i sokoły w pobliżu. Czego więcej chcieć?
Wifi przyjacielu, Ty sterujesz w Poznaniu kamerą ?
5 Views
5
helenabrdys@gmail.com
Pan w czerwonym kasku sterował kamerą
Jabo
A, to nasz admin :) Córka dzięki
Jabo
Daliby Tej naszej Pyrze rodowitej
potwornicka
Raczej Admin
Kos
Kos
Raczej nie 😏
Czemu jednego zostawili?
Waleczny był :)
buber
Może worków mają tylko 3
na kamerze zewnętrznej można dostać lęku wysokości :P
Jak jeden maluch zaatakował Pana to nie widziałam obrączek więc chyba to jeszcze nie koniec
Tak z ciekawości, po co zbiera się obrączki znalezione w budce?
Jabo
Dla statystyki . Żeby wiedzieć jakimi ptakami się żywią.
Asiulka1898
Tak myślałam, dzięki 🙂
chyba żeby oznaczyć gatunki zjedzonych ptaków... ale pewna nie jestem
helenabrdys@gmail.com
Aby problemów nie było jakby na ziemi leżały , bo raczej do worka piór nie wywalał tylko na zewnątrz , ale mogę się mylić
potwornicka
Dla informacji, taki wymóg, trzeba wiedzieć czym sokoły się żywią, przy okazji takie obrączki bądź odczytane z nich dane przekazuje się do Stacji Ornitologicznej, bo taka obrączka jest cennym źródłem informacji
helenabrdys@gmail.com
Nie wiedziałam że są jakieś statystyki 🤷🏼‍♀️
Jabo
Mylisz się :)
Działa, Pan sprząta w budce
Ptaki już wróciły? Jakaś puchata kulka jest w środku ;)
Antonówka
A rodzic dość blisko w tle okrążenia robi :)
elas59
Kamerka wyczyszczona od razu widok lepszy
Czy to pisklę chce go zamordować za naruszenie miru gniazdowego? 😆
Poznań nie działa
już zabrane? Nie ma podglądu 😔
3 Views
3
elas59
Młody szponem atakuje Admina
pelle_kb
Tak, wrzuciłam na fb falcofanów:)
pelle_kb
Właśnie sprzątają gniazdo, jest zapis
Na zapisie jest pakowanie jednego gagatka
elas59
Krata zamknięta , widać na zapisie kilku sekundowym
Zaczyna się https://ibb.co/DMGgLpR
Jest z zewnątrz przekaz
trudno, pewnie będą filmiki, grunt to, żeby maluchy szybko i mozliwie bezstresowo ogarnąć;) Damy radę bez transmisji:)
Antonówka
Chwilowo zewnętrzny przekaz działa. Przed chwilą któreś z dorosłych przeleciało w tle.
helenabrdys@gmail.com
Zapisy się jakieś pokazują ale nie wiem czy to są tylko te momenty co jest przekaz czy cały
Ewaa77
Ech no ponarzekam sobie. Rano przegapiłam Lublin, bo wiozłam dzieci do szkoły i przedszkola, a teraz przegapię ukochany Poznań, w którym mieszkam, bo nie ma przekazu. Jak żyć? 🙄
IzaEs
😩
niza
Niestety wraca i znika ponownie.
Idą po młodzież :) Są już na połowie komina
potwornicka
A my podglądu nie mamy 🙈
Ewaa77
Przez moment widziałam skulone dzieciaki.
IzaEs
Matko i córko 🙉🙈
More