Wczoraj mi na firefoxie nie działały, tylko parę się dało podejrzeć. dzisiaj dobry odbiór. Myślę, że to serwer peregrinusa nie wytrzymuje obciążenia jest 4 000 obserwujących
Witam. Niestety nie mam podglądu na Dobrą (na obecnym kompie nie mam Firefoxa tylko Chrome a na Chromie się nie otwiera). Pozostaje czytać forum, czy dobrze widzę, że już od jakiegoś czasu nie ma Dobromira? Jak to długo już trwa?
ja też Chrome,i też ze 3 miesiące nie mogłam wejść a wystarczyło skasować "s" przy adresie https (robię to za każdym razem, kiedy otwieram podgląd) i działa