Display: All
LCT
Dlaczego te kamerki nie działają ?
LCT
Dziękuję, szkoda że na Edge i Chrome nie działa.
niza
Nie na wszystkich przeglądarkach działają. Na firefoxie działają na przykład.
Wczoraj mi na firefoxie nie działały, tylko parę się dało podejrzeć. dzisiaj dobry odbiór. Myślę, że to serwer peregrinusa nie wytrzymuje obciążenia jest 4 000 obserwujących
Emisia poleciała,  pliszka przyleciała na kontrole. https://zapodaj.net/plik-92KD8AvIy3
15:34 Emisia z dokładką
15:10 mały Emisiak ma obiad
Coś przeleciało tylko już nie wiem czy to Emisia czy Intruz jakiś 🤷
Emisia teraz (11:30/40) krąży dookoła i alarmuje, ale nie wiem co się dzieje, nie widzę intruza 🧐
Blumchien
Faktycznie... Alarmuje...
monikam54
Musi się coś dziać , bo nawet posiłku nie wyniosła, a zawsze wynosi do spiżarki
monikam54
No właśnie słyszę jest cały czas alarm ,ale nic nie widać
Było dopiero jedzonko , maluch najedzony na full 😊
Maluch dzisiaj sam na noc chyba.
Nie widać Emisi
jaro416
22:03 wskoczyła i obudziła malucha
monikam54
Uff to kamień z serca , już się tuli do niej
20:29 Emisia karmi
jaro416
masakra jak on ucieka już od tego jedzenia, każdy kolejny kęs to jest walka
jaro416
już totalnie się odwrócił, położył i dziób w ścianę. Emisia dała spokój
U mnie nie działa podgląd, wczoraj też nie działało. Czy to może zależeć od przeglądarki?
1 View
1
monikam54
Tak , spróbuj na innej. Ja tak zrobiłam i teraz co się zaloguje to mam podgląd bez problemu 🙂
Katia K.
A na której działa? Próbowałam w Operze i w Microsoft Edge - nic.
Lonely_avocado
mozilla
19.18 kolacja 🙂
Coś długo Emisi nie ma..
Maluchowi się nudzi drepcze sobie , grzebie w kamieniach , podjada sucharki
monikam54
Słychać Emisie! Maluch jak ją usłyszał zaczął dopominać się o jedzonko.
Maluch pożywia się sam jakimś sucharkiem 🥺
Amika
Parę minut temu karmienie się skończyło. Nie chciał więcej jeść więc mama wyniosła
monikam54
Musiało się odbyć karmienie , bo jak stanie z boczku to widać ładną kuleczkę
Witam. Niestety nie mam podglądu na Dobrą (na obecnym kompie nie mam Firefoxa tylko Chrome a na Chromie się nie otwiera). Pozostaje czytać forum, czy dobrze widzę, że już od jakiegoś czasu nie ma Dobromira? Jak to długo już trwa?
Terka
Jest wpis na forum. Ostani raz był 2 maja. Może ma intruza na rewirze...kilka dni przerwy z ważnych powodów. Mam nadzieję, że wróci.
niza
No właśnie widziałam, że ostatni raz 2 maja. Dobrze by było jakby nam się pokazał. Przynajmniej by uspokoił zatroskanych.
Jabo
Jaki problem zainstalować Firefoxa?
niza
Oczywiście, że nie problem, ale czasami jest blokada na instalowanie zewnętrznych aplikacji, ale już w szczegóły nie będę wchodziła ;)
Gawi
Już wiem kto wrzucił jedną propozycję w Poznaniu😎
Jabo
Nie ja. Ale może moja córka 😅
elik
ja też Chrome,i też ze 3 miesiące nie mogłam wejść a wystarczyło skasować  "s" przy adresie https (robię to za każdym razem, kiedy otwieram podgląd) i działa
elik
Dobromir widziany ostatnio rankiem 2 maja
More