Display: All
Młody z Zazamką na kracie
7 ER ma indywidualne karmienie
Pięknie  ćwiczą  skrzydła :)
Zazamczaki głodne, drą dzioby
Fajans to jakieś nieporozumienie
Świetny klimat :) 

https://ibb.co/rbyWh9k
1 View
1
W-K
Jaki wrzask przy jedzeniu. Im większe, tym gorsze. Na miejscu rodzica, to nie wchodziłbym tam bez słuchawek ochronnych.
Młody  Zazamkowy i Szkwałowy 8ER sam próbuje skubać jedzonko 🥰
1 View
1
Ta jedna dzidzia tak darła pyska do tego Pana, który je zabierał na obrączkowanie, że moja propozycja imienia dla niej to Aria 😉
(Chyba to ta co ma obrączkę 3ES)
Kos
Kos
To imię już jest w wykazie ,więc nie może być użyte ponownie
Jaka szkoda 😢
Dla pannicy imię TAMA bardzo by pasowało tak myślę:)
Zazamka z dokładką
Teraz Szkwał karmi krzykacze 😄
Na Anwilu ruszyl konkurs na imiona, można zgłaszać propozycje 😊
Dzień dobry! Zazamka karmi swoje głodomorki 😂
More