Czy tylko ja mam takie wrażenie, że te mpecowskie diabełki wcielone gonią matkę i ojca? 🫣 Właśnie jeden z nich ruszył bojowo w stronę Zazamki a ta wskoczyła nad kamerkę. Wygląda na to, że będzie tam spać 🤔
Najczęściej startują, gdy są już do tego przygotowane. Ale zdarzają się przypadkowe wyfrunięcia/wypadnięcia. Wtedy czasem udaje im się wylądować gdzieś niżej. Sama za krótko obserwuję i nie pamiętam, czy były jakieś śmiertelne upadki. W późniejszym okresie się takie zdarzały, np. rozbicie o budynek, albo zagłodzony ptak znaleziony na ziemi.