u mnie działa, ale po zmianie systemu muszę czasami kilka razy kliknąć ten link co ma niby naprawiać. Raz zadziała od razu, czasem po dwóch odświeżeniach za pomocą tego linku
@MartaL ja używam tylko Firefoksa, na inne się przerzucam tylko w razie konieczności - chociaż akurat Android jest wyjątkiem, więc może spróbuję. Z firefoksem na iOS jest ten problem że to tylko nakładka a pod spodem dalej to jest Safari, chociaż to może się zmieni niedługo w związku z nowym prawem UE. Oby :)
Hej, pomoże ktoś rozwiązać problem braku podglądu Dobrej? Już trzeci dzień, obie kamery nieaktywne. Próbowałam na różnych przeglądarkach, na telefonie - zero połączenia. Widziałam, że jest więcej takich osób - na różnych grupach typu FalcoFani wspomina się, ze brak podglądu Dobrej 😔
U mnie tak samo. Na komputerze na którym na ogół siedzę po przejściu blokad zainstalowałam Firefoxa i tak nie działa. Na drugim komputerze, na którym rzadziej siedzę mam Firefoxa i działa normalnie, ale właśnie tylko na Firefoxie.
to prawda jest jakiś problem, ostatnio większy niż zazwyczaj i serio żadna przeglądarka nie daje rady. Czasem jak już mi się uda złapać podgląd to tak się zacina że minuta trwa tak naprawdę z 5 ... masakra :(
raczej nie podejdzie tak żeby spaść, jeszcze za mała jest żeby próbować takich akcji. Takie rzeczy dzieją się jak już mają wszystkie pióra i szykują się do pierwszego lotu