Display: All
Strasznie rozczula mnie ten widok
Orkana "wzięło" na sen z głową w piórkach, na krawędzi kraty 😴
1 View
1
Witam. Orkan na kracie. Trochę porannej gimnastyki, ukladania piórek już zaliczone 😉
1 View
1
5.04 Boss wrócił i zajada suchary.
Synek marnotrawny :)
5.17 Boss odleciał, wrócił po 3 minutach.
Edyta75
Pogubić się można. Wczoraj wieczorem sądziłam, że już wszystkie młode opuściły gniazdo a rankiem są dwa w budce a Zazamka na kracie 🥴
Na kracie samotny Orkan
1 View
1
Akurat teraz wysiadła kamera wewnętrzna ale wydaje mi się, że w budce jest już tylko Zazamka 😔
OlaOlszowska
Jak miałam ostatni raz przekaz przed godz.20 to tylko jeden młody był na kracie, a w budce pusto.
Ostatnio zbyt często, ta wewnętrzna nie działa
Ale spokój zapanował po wylocie brata ....przerwa w ćwiczeniach ....
Już po spokoju 😅 Orkan cuduje 😂
Marlena72
Na pierwszy rzut oka , to sądzę że na kracie jest Pazur i Orkan. Pół żartem pół serio, dzisiaj Pazur i Wincent jak zgodni bracia😉 - ćwiczenia , krzyki..., a tu widzę jeśli to Pazur, to jakoś zbytnio zamyślony 🤔
Ciekawe gdzie wylądował ?
Poleciał ...zostały dwa ..teraz Daneczka  poleciał ..
No i zostały już dwa....
Trójka  chłopaków na kracie ,ostre ćwiczenie skrzydeł 😎
70927
Od czasu do czasu jeden drugiemu kopa zasoli "No leć już" 😃
🤣
Wincent i Pazur na kracie
1 View
1
nie poleciał - siedzi w budce
Pazur podziwia ścianę w którą wleciał Boss pamiętnego dnia :)
1 View
1
Edyta75
Młodzi gniewni 
Wincent na kracie ćwiczy skrzydła
Orkan i Pazur - życie na krawędzi - na krawędzi kraty i to na jednej nodze :)
1 View
1
More