Display: All
Poznań stan na chwilę obecną - trójka młodych w budce, jedno na daszku.
Gzik siedzi w oddali i się przygląda co się dzieje w chacie.
2 Views
2
Przyczajony Gzik przy podeście 🤓
Gzik na gigancie
2 Views
2
ale niezbyt dalekim - widać go pod barierką, na lewo od migającej lampy na kominie ;)
IzaEs
Super gdyby nie podpowiedź to bym nie zauważyła gagatka 😃
Serio ? jeden odleciał ? Bo widzę tylko 3 😳😳😳
Czy działa u Was kamera? Jako jedyna u mnie nie działa :-(
U mnie też nie działa😒
IzaEs
A Warta jaka ostrożna chłopaki odważniejsze 🙃
Gawi
Chłopaki przeważnie wcześniej wylatują, nie muszą się tyle odchudzać, są lżejsi, wcześniej przeważnie tracą też puch
Dziś przed ósmą odleciał Gzik (tak sądzę, że to on). Uniósł się na dachu, po chwili zlądował, ale za drugim razem już się uniósł ostatecznie...
Gzik znów na daszku szaleje.
Maltanka w budce, na pusto przyleciała. To została podskubana po ogonie i skrzydle przez Bambera(Bambra?). Gzik pierwsze noszenie przez wiatr na daszku zaliczył 😅 A 4. nie widać... 🤔
Bambra -  odmiana też wynika z gwary ;)
Antonówka
dzięki :)
Antonówka
No dobra, znalazł się. Pod kamerą w budce się ukrył :)
Gzik urządził zabawę w polowanie na daszku
Jest pierwszy zdo😀bywca daszku
Tylko dwa dzieciaki na wizji. Ciekawe, czy reszta pod kamerami, czy gdzieś wybyła niepostrzeżenie 😆
Inspe
Godz 9:48 są wszystkie cztery młode, dwa w budce, dwa na podeście
Ostro ćwiczą skrzydła
1 View
1
Maltanka śpi na daszku budki, w budce są cztery sokoły, śpią w różnych kierunkach ale doliczyłam się czterech ogonów 😃👍
Oj nosi ich dzisiaj 🫣🫣🫣
Burza idzie 🤯
jeden chyba poleciał, przed chwilą były 4 teraz widzę 3
elik
jest i czwarty
muriel
W tym roku w Poznaniu młode w sumie dość spokojnie, najstarsze maja dziś 39 dni i na razie komplet w budce 👍🏻
More