I wrotka w zachodzącym Słoncu 🥰 Jak mi podpowiedziała jedna z nowych FF, że Wrotka i Czajnik tworzą dość ciekawy skrót - WC 🤣 https://i.postimg.cc/D0CYy0Jg/DSCN0904.jpg
Podobnie jak Wrotka i Czart.. Oby w przyszłości Czajnik okazał się równie dobrym tatą jak Czart, wtedy się dopasuje idealnie do skrótu "WC" bo Czart był pierwszy 🤣
Sokole OKO meldujemy, że Shani cała i zdrowa poleciała! 😁👌 Wielka w tym zasługa Stowarzyszenie Leśne Przytulisko, Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. Dzięki Lena 😊💪🌹 https://www.instagram.com/reel/C7mBaDTtuSS/
Jeśli ktoś będzie w Lubinie i będzie widział młodzież dajcie znać. Myślę że sporo ludzi obserwuje losy Wrotki i jej dzieci, a niektórzy mieszkają daleko.
Jest długi weekend to na pewno ktoś będzie 😉 Ja i chyba w sumie wszyscy czekają na jakieś informacje. Tak, a ten syndrom to mamy wszyscy tak co roku, dziwne uczucie.