Display: All
Pusto...;-(
2 Views
2
I wrotka w zachodzącym Słoncu 🥰 Jak mi podpowiedziała jedna z nowych FF, że Wrotka i Czajnik tworzą dość ciekawy skrót - WC 🤣
https://i.postimg.cc/D0CYy0Jg/DSCN0904.jpg
2 Views
2
Nela
Podobnie jak Wrotka i Czart.. Oby w przyszłości Czajnik okazał się równie dobrym tatą jak Czart, wtedy się dopasuje idealnie do skrótu "WC" bo Czart był pierwszy 🤣
Kotu
Tak jak Chmielowa, Borowy, Shani - CBS prawie jak CBŚ 😆
To znaczy, że znajdą tego drania co otruł ich tatę 😏
2 Views
2
https://i.postimg.cc/1tF9Fxcw/DSCN0889k.jpg
Ależ ten Czajnik jest ładny...a bielszy chyba jeszcze bardziej od Łupka...
2 Views
2
127oskarALFA
I niezwykle szybki -jego start z budki do obrony , lub ataku był iście piorunujący ( jakieś 0.5 sek.)
Evela.Sz
Taki Frankowy🤍🖤🩶
127oskarALFA
No i niepowtarzalna git-plamka za okiem , nie da się Go pomylić .
Evela.Sz
Przez lornetkę miałam wątpliwości, na fotce faktycznie widać zarówno śnieżnobiały żabot jak i eyeliner na oku😄
Kotu
No i już chłop w Googlach wyszukuje co to eyeliner 🤣🤣
Sylwia0188
Czajnik już wie jak go używać, bo kreska zrobiona profesjonalnie 😂
Evela.Sz
Eyeliner = git-plamka za okiem 🤣🤣🤣
😆
asiulina
Też uwazam, ze jest piękny :)
Ale pusto,🥹 cała trójka odchowana🦅🦅🦅.♥️ Trzymam kciuki za Was.
2 Views
2
Jest i czajnik na włościach
2 Views
2
Katie11
Się wczuwa
Baloo
Delektuje się ciszą
adi
adi
Ciekawe kto wpadnie na kimę?
2 Views
2
Sokole OKO meldujemy, że Shani cała i zdrowa poleciała! 😁👌
Wielka w tym zasługa Stowarzyszenie Leśne Przytulisko, Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. Dzięki Lena 😊💪🌹
https://www.instagram.com/reel/C7mBaDTtuSS/
2 Views
2
Marlena72
👉  Ukłony dla Stowarzyszenia Leśne Przytulisko Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt🤗. Shani 🍀
Piękne ptaszysko
Pięknie , dziękuję za ten film
Czajnik czy Wrotka  ? : https://ibb.co/9gXpCp8
2 Views
2
niza
Czajnik
ewelin2212
Czajnik
Shani jest w budce sprawdzą,czy ktoś jest Trochę pokrzyczała, że głodna
2 Views
2
Teraz jest Wrotka.
Wydaje mi się, że to był Czajnik miał obrączkę 6DN.
To czajnik
Odleciał i po chwili wrotka przyleciała do gniazda
Jeśli ktoś będzie w Lubinie i będzie widział młodzież dajcie znać.
Myślę że sporo ludzi obserwuje losy Wrotki i jej dzieci, a niektórzy mieszkają daleko.
2 Views
2
Leszek66
Przeglądaj lubelskie forum. Obserwatorzy z Lublina i okolic ruszą w teren.
joanna777
ktoś jest w budce...
Był Czajnik a zaraz potem Wrotka
Poznajcie z bliska naszą pannę 😁Fotka z SOKOLE OKO FB : https://ibb.co/260Srd1
2 Views
2
Cudo 😳😻❤️‍🔥
IzaEs
Cudne te oczyska czarne ma 🤩😃
Sylwia0188
Piękna 🥰
ewelin2212
Śliczna
Cudna
Shani wróciła na teren EC. Teraz Wrotka będzie miała pełne ręce roboty: nakarmić, nauczyć latania i polowania. Trzymamy kciuki 😚
2 Views
2
ostatnie przed wylotem chwile Chmielowej, pod koniec filmiku widać przeloty dwóch sokołów https://www.youtube.com/watch?v=0wUr_aZxK2c
2 Views
2
Mam naprawdę syndrom opuszczonego gniazda... jak ktoś będzie miał jakieś info z pod komina o którymś z sokołów to dawajcie znać!🙌
2 Views
2
niza
Jest długi weekend to na pewno ktoś będzie 😉 Ja i chyba w sumie wszyscy czekają na jakieś informacje. Tak, a ten syndrom to mamy wszyscy tak co roku, dziwne uczucie.
More