Display: All
Któraś z dziewczyn w budce, wygląda na bardzo zmarnowaną, ma mocno potargane pióra na grzbiecie :(
Szkoda, że nikt nie reaguje, ten ptak odchodzi :( pewnie zatruty
Edyta75
Może ja się nie znam ale ona wygląda dziwnie i oddycha dziwnie już od 4 godzin.
Gawi
3 Libra
Gawi
Anwil, Ona tak od 2 godzin siedzi? Może śpi.
Edyta75
Siedzi tak od dwóch godzin ale czy śpi to trudno powiedzieć.
Edyta75
Faktycznie, wciąż siedzi taka osowiała
Ktoś tu odpoczywa 🤔
Anwil, pusto
Anwil: Szkoda, że nie ma kamery z widokiem na podest. Tyle fajnych chwil nas omija 😔
Mpec: Orkan na podeście 😊
1 View
1
Edyta75
Oooo zapowiada się na zlot braci 😁 Miło Was widzieć chłopcy 😘
elik
ten drugi to Wincent
elik
dwójka w budce
widać tylko jedna młodą samiczkę na Anwilu
wszystkie młode w budce
Zazamka na kracie
O, na Anwilu znów trójeczka w budce 😄
MPEC pusto
Anwil, sporo jadła w budce i dwie młode przy progu
Zazamka odpoczywa... na kracie
Zazamka w odwiedzinach
W Anwilu już tylko jedna panna widoczna w budce, druga chyba na podeście, bo widać jakiś poruszający się tam cień, a trzeciej to już wczoraj nie widziałam.
Siedzą bidulki zgłodniałe i czekają na żarełko- może któreś z rodziców podrzuci😁
More