Display: All
Wpadli do mnie ludziska zobaczyć czy wszystko ok...nie po to żeby biegać za mną z siatką i mnie łapać tylko sprawdzić czy wszystko dobrze...no i mnie namierzyli 😆
https://i.postimg.cc/tgDY8smx/DSCN0978k.jpg
2 Views
2
A Wrotka się gdzieś pokazała wczoraj?
Właśnie siedzi na kracie i czyści pióra.
Mogę udostępnić na grupie? Całe szczęście 🥰
Hejka, jestem wielka, piękna i zmokła Shani 😃
https://i.postimg.cc/fyyX8czy/DSCN0972k.jpg
2 Views
2
....tak  miłe rozpoczęcie dnia - to jest TO☀️👍dzięki Kotu 🤗
Znowu w gnieździe sam Czajnik. Wrotki coś nie widać dzisiaj.
2 Views
2
tęcza na wizji
2 Views
2
Czajnik na progu
2 Views
2
Lili
👍🏻🍀💚
Zatęsknił za domem rodzinnym. W sumie sam go nie opuścił. Został strącony przez Czajnika
UPSSSS. Skojarzyłem z Borowym, ale wpadka
on już tam siedzi od 3 godzin, dziwnie się zachowuje, nigdy tak długo nie siedział...
Czajnik ostro się stroi😀😀
2 Views
2
niza
Rozmawiam z Wrotką na odległość, słuchać ją w tle ;)
Pięknie się wkomponował w okienku budki przystojniak
2 Views
2
z Czajnikiem jest jak z reklamami na Polsacie.. zdążę pojechać i zrobić zakupy, a jak wracam to on nadal się czai w tym samym miejscu 😅 teraz przez 15 minut podziwiał okupkane ściany  🤔
😆
2 Views
2
Paula12
Ocenia ciągle ile pójdzie na ten remont... 🤣
14.47 Czajnik
2 Views
2
Wydaje mi się ,że to nie Czajnikiem powinniśmy się teraz interesować i ekscytować ...cała uwaga powinna być skupiona na Shani ...bo niepokojące są informacje o braku zainteresowania lataniem przez nią ...hurraoptymizm  i infantylne wypowiedzi ( oczywiście nie u nas ) zadziwiają mnie i jest to dyplomatyczne stwierdzenie ... ewidentnie coś jest nie tak .....
2 Views
2
Kotu
Co możemy zrobić to robimy, nie siedzimy biernie przed monitorem. Niestety sytuacje utrudnia brak odczytów z nadajnika...
Kotu ja wiem ,że robicie wszystko i tu należy się wam podziękowanie ...jesteście nie do podrobienia 😊wkurza mnie u ludzi  udawanie ,że nic się nie dzieje i bagatelizowanie problemu  do minimum ........
W pełni się zgadzam
anian76
Obserwacje Shani można tylko wykonać na miejscu, większość podgląda przez internet - ja również. Niepokojący oczywiście jest brak odczytu z telemetrii, ale co to oznacza - nie podejmuję się wnioskowania.
.... niepokoję się i stąd mój wpis 🤔
anian76   Ty  chyba odebrałaś tę uwagę  o  Czajniku ,jako skierowaną do Ciebie ? absolutnie nie ...mój wpis nastąpił  po Twoim i tak to może z boku wyglądać ....dementuje ,nie ma związku 😊
niza
Kysza ja myślę, że ona może siedzi dużo w cieniu i stąd brak odczytów z nadajnika. Wiem, był jeden i może krótko bateria trzymała, bo nie zdążyła się ponownie naładować? Oczywiście to są dywagacje, pozostaje nam być cierpliwym.
2 Views
2
Czajnik w budce :)
2 Views
2
MK
A jak tam konto ze zbiórki , zostało jeszcze parę groszy ? jako że też wpłacałem proszę o podanie ile jest na koncie.
2 Views
2
Gawi
Czy chodzi o wpłaty na telemetrię?. A co chciałbyś z ewentualną nadwyżką zrobić???
jolajola
to trzeba pisać do SOkole Oko na FB o informację
Gawi
jolajola, telemetria wpadła na konto peregrinusa
13,56 Wrotka
2 Views
2
anian76
Baloo
W środku jeszcze ktoś
anian76
i 13.57 Czajnik i spotkanie w budzie
Chyba spodobało im się latanie, cały czas widać jak śmigają w pobliżu 😍
2 Views
2
More