Display: All
W tym roku tych nieszczęć już chyba wystarczy.Borowy choć najmniejszy zawsze wolę walki miał🖤
4 Views
4
niza
Statystyki jeżeli chodzi ogólnie o ptaki jest nieubłagalna, ponad 50% nie przeżywa. Jeżeli chodzi o ptaki szponiaste, m.in. sokoły to te statystyki sięgają nawet 70%. Łatwo policzyć ile może przeżyć pierwszy rok życia ze wszystkich sokołów które w tym roku się wykluły. Dlatego tak ważna jest nadal czynna ochrona gatunków zagrożonych. Nie możemy, napiszę to niestety, ale w przypadku młodego...
niza
...zaliczać tego jako nieszczęście. Taka jest przyroda i tego nie przeskoczymy. Nieszczęściem to było w tym roku otrucie Czarta, ale nie śmierć Borowego. Bo to po prostu taka kolej rzeczy, brutalna z naszej ludzkiej perspektywy, ale jednak często zdarzająca się.
Czy istnieje taka opcja, że ten nadajnik z Borowego spadł ?
Ogromny żal dzieciaka, musiał tułać się przez nowego  partnera matki
3 Views
3
niza
Pierwsza moja myśl była właśnie taka, że to Czajnik mógł się do tego przyczynić czy to bezpośrednio czy pośrednio.
Gawi
Też tak myślę, ale wszystko co złe zaczęło się od patusa hodowcy,gdyby nie to, bieg zdarzeń mógłby być inny, choć nie wyklucza to przypadkowego innego powodu  padnięcia młodego. To jest dzika natura, a jaki jest % padnięć młodych to wiemy.
Inspe
Czy znaleziono ptaka nieżywego, czy tylko wnioski z braku sygnału przemieszczania, czy był pomiar temperatury ciała ptaka z jego nadajnika?
elik
dokładnie a jako samcowi może nawet było mu trudniej niż siostrom
Gawi
Jako samiec stanowił potencjalna konkurencję., przecież przegonił go z podestu i od tego wszystko się zaczęło.
Przykro mi.💔
3 Views
3
Manta ...piękne pożegnanie Borowego 🥹🥹🥹
3 Views
3
Manta
Dziękuję 🤗
Borowy 💔
4 Views
4
Mój gamoń najdroższy. Łzy nie przestają płynąć......
Sylwia0188
🖤🦅
💔
💔
💔
🌈  💔
Eva999
💔
Edyta75
💔
niza
Taka natura, ale smutno tak czy inaczej 😓💔
Coś mocno osowiały jakiś ten Czajniorek, może mu nic nie będzie!
3 Views
3
Czajnik w budce walczy z wypluwką
3 Views
3
Czajnik na nocleg zawitał?
3 Views
3
MartaL
Co z borowym? Na grupie piszą że nie żyje 🥺
Evela.Sz
Bożka
Kolejna strata 💔😢 Żegnaj Borowy, nasz młodziutki, śliczny sokole! 🌈💔🖤
To chyba raczej Wrotka
Nad Lublinem przeszła burza, a Czajnik suchy siedzi na progu, całą burzę przeczekał w budce😄⛈️
7 Views
7
Kotu
Cwaniaczek, przyleciał przed samą burzą, dziewczyny na deszczu zostały, a ten do budki...
Czajnik w budce
3 Views
3
Pustułka na daszku
3 Views
3
w łublinie Wrotka w gnieździe, stoi zadumana nad dołkiem.. o i dołkuje
3 Views
3
Wrotka dołek kopie :P
4 Views
4
😊
3 Views
3
Czajnik pilnuje chaty a Wotka uczy młodzież łowów. Najbardziej logiczny podział jaki można sobie wymyślić. Powodzenia rodzinko Wrotkowskich.
3 Views
3
No nie wiem..   🤔
More