Jestem ciekawa czy cała czwórka się pojawia przy gnieździe , wcześniej można było jakoś odczytać obrączki i teraz też to się nieraz udaje ...wydaje mi się , że o Pazurze coś cicho .....a może też był , ale nie został odczytany ......a może coś przeoczyłam ?...🤔
No szkoda, że tak daleko od kamery. Łobuziaki się pokazują , ale nie zawsze wchodzą do budki, aby można ich rozpoznać którzy z nich się pojawiają, a kto się nie pokazuje . Ktoś poza Adminem też powinien w zastępstwie mieć dostęp do sterów.