Po pierwszej randce o 6:21 Bohun nadal odwiedza balkon. O 8:54 Bohun czeka na Lunę i mają krótką randkę, po której Luna wychodzi pierwsza. 15:54 Luna wróciła do domu na drzemkę.
Ostatnio też myślałam o sokołach z Głogowa i Polkowic 😊 to odległość około 20 km...i tak na 90 % gniazduje tam któreś młode Sziry .....a przy pomyślnych wiatrach nawet Helgi ...co to dla sokoła 100 km ...przecież Tercja szukała samca i w takiej odległości go znalazła 😊 może się kiedyś zagadka wyjaśni 🤔 ale to tylko moje przemyślenia ....
Dolny Śląsk, ogólnie nie za bogaty w sokoły ...Baron , ostatni raz widziany 4 grud. i jak do tej pory pustki .....Nawet Kozak się kręcił po okolicy i też go gdzieś wcięlo.....Głogów i Polkowice w linii prostej to tylko 17.7 km , także może tam być np syn Sziry .......
Szukałam czegoś innego a natrafiłam na to. pod tymi numerkami jak się kliknie są fotki Uncji z obrączkowania. Foty można pobrać, jest taka opcja. To jest 3 strona można zerknąć na inne https://kghm.com/pl/solr-search/content?keys=soko%C5%82y&page=2 są też te z Polkowic