Wrotunia odpoczywała prawie trzy godziny. W miedzy czasie Pustułka wywierała presję na Wrotkę ale usłyszała tylko "nie ze mną takie numery Bruner". Pustułka pewnie szuka lokum. Piękne ptaki, ale sucze. Pustułka potrafi nawet swoją mamusie wyhuśtać z gniazda i dopiero jak zbierze bęcki to odpuści!
Ponad dwa metry rozpiętości skrzydeł, olbrzymie szpony i potężny dziób. W Polsce nie ma większego ptaka niż orzeł bielik. I chyba nikogo, kto zwierzę z godła nie darzyłby szacunkiem. No właśnie. Chyba... są jednak tacy, którzy nie znosz
Mój Boże...włos się jeży na głowie🤢Toż to nie miłośnicy gołębi, ale mafia, która znalazła sposób na życie, niczym pseudo hodowle psów🥺 Bo nie wierzę, że można "kochać" jedne ptaki a jednocześnie w wyrafinowany sposób mordować inne😥
Samiczka 1EZ (wykluta 2023 w Puławach) pobyt w gnieździe od 9.08.55 do 9.11.55 czasu budkowego. Pokazała się w kamerce zewnętrznej o 9.00.10, odleciała 9.10.28
może i samiczka, choć brak kropek na żabocie i wielkość, bardziej mi pasuje do samca, w każdym bądź razie witamy i serdecznie żegnamy, dziękujemy za wizytę i do zobaczenia w innej lokalizacji :)
Kurde! Wczoraj przeglądałem zapisy od 4.30, czyli minąłem się z nimi. Ale dzięki bardzo, najważniejsze że wszystko jest w porządku. jak nie ma ich dłużej to łapię jakiegoś nerwa!
Witam serdecznie, mam pytanko, czy organizator nie powinien zaznaczyć, że Borowy nie żyje😭, skoro już jest ta wiadomość potwierdzona? Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia 😄
Wrzuciłem na translator by przetłumaczył co mówiła Chmielowa do Czajnika. Zbluzgała go za strącenie brata z barierki i na koniec krzyknęła "Wypad stąd!!!"😲
7.48.41 Spotkanie Wrotki i Czajnika "przez próg", 7.49.00 odlot Wrotki, 7.49.50 przylot Chmielowej na koniec podestu, Czajnik w budce, 7.50.42 wskoczenie Chmielowej na próg, 7.50.47 opuszczenie gniazda przez Czajnika, Chmielowa w gnieździe