Display: All
MPEC.🧐 Sokół na kracie
2 Views
2
Misio779
Przepiękne zdjęcie. Byłoby fantastyczne portfolio 
Marlena72
promieni słonecznych nie było...
Misio779
Marlena72
Nie pisałam o godz.19stej 🙋‍♀️
Zazamka na lampie
1 View
1
elik
obecnie w budce
Zazamka z łupem na kracie 🙂 7:05
1 View
1
Młody na kracie 8:50
1 View
1
jur
jur
Ktoś siedzi na podeście tyłem do kamery. Jak dla mnie to Szkwał.
1 View
1
młody przysypia na podeście
1 View
1
jur
jur
Któryś z młodych obecny na podeście
1 View
1
jur
jur
Poleciał,  a wcześniej była wypluwka.
1 View
1
Boss na kracie i do domu zajrzał 😃 7:25
2 Views
2
Marlena72
7:34.... wciąż obecny "łapie" pronyki słońca 😊
Wielka szkoda, druga samiczka nie żyje.
1 View
1
Edyta75
💔
Bożka
😢
Lili
😪
Winylka?
Macie na stronie Anwilu po prawej stronie od metryczki to info o Winylce, u mnie nie ma.  Na fb ff jest zrzut
1 View
1
Informacje przesuwają się przy każdym odświeżeniu strony.
Gawi
Odświeżam Lublin i Borowego nie widzę obok metryczki. Jak już w tym miejscu takie dane, to powinno to chyba być ujednolicone dla wszystkich gniazd. A komunikat o Winylce warto na forum wstawić. Z końcem roku metryczki i te wiadomości znikną
elik
faktycznie
elik
u mnie jest
Gawi
elik
Dzisiaj na chwilę pojawił się na fb Stowarzyszenia post dotyczący Winylki. Że została znaleziona martwa i zginęła mniej więcej w tym czasie co Libra. Ale post zniknął. I mnie to zastanawia
1 View
1
Lili
😪
Jest informacja z prawej strony metryczki "Anwil - z ostatniej chwili..."
Gawi
Trzeba się na fb ff zapytać czy to prawda
W Anwilu w metryczce jest błąd, dotyczy Libry
1 View
1
obecna Zazamka
1 View
1
elik
Zazamka wskoczyła na obudowę lampy
buber
na kracie dwa sokoły
1 View
1
More