Odświeżam Lublin i Borowego nie widzę obok metryczki. Jak już w tym miejscu takie dane, to powinno to chyba być ujednolicone dla wszystkich gniazd. A komunikat o Winylce warto na forum wstawić. Z końcem roku metryczki i te wiadomości znikną
Dzisiaj na chwilę pojawił się na fb Stowarzyszenia post dotyczący Winylki. Że została znaleziona martwa i zginęła mniej więcej w tym czasie co Libra. Ale post zniknął. I mnie to zastanawia
http://foto-hosting.pl/img/3e/62/78/3e6278c007c516e5a0201a9b673864176f6abc98.jpeg
oryginał⬇️
http://foto-hosting.pl/img/da/28/c5/da28c5c5c26a767df2bf88b22e89d993fc588502.jpeg