Czajnik chyba nockę spędził przy budce stróżując. Przed 4tą wyłonił się ciokając zza winkla siadł najpierw na rogu, później przeniósł się na próg budki i tak spał i stróżował prawie do 6.30 🙂
cd Np. uaktywniła się kilka lat temu gnida, która za każdym razem, gdy była mowa o kotach lub psach, pisała komentarze typu: z piesków robię pyszny smalec. Zgłaszanie tego typu gó.na do redakcji nic nie daje, robię to od lat. Coś się ludziom we łbach poprzestawiało i chyba lepiej nie będzie 🙁
Nie są podpisane, głupi nick nic nie znaczy. Policja nie kwapi się do szukania po IP. Kiedy po śmierci Czarta była masowa akcja wyszukiwania takich skur...ich komentarzy, Kaśka tych z lublin112 nie chciała właśnie z tego powodu. A swoją drogą akurat komentarze na lublin112 to szczyt patologii, zwłaszcza w artykułach o zwierzętach. cdn