Display: All
Czy ktoś widział ostatnio rezydentów? Albo słyszał Chmielową??
204 Views
204
Czajnik jest w gnieździe. 19X godz. 6.40. O godz. 6.54 spotkanie z Wrotką.
Bożka
Wczoraj i dziś nikogo nie było na podglądzie, nawet żadnych przelotów nie zanotowałyśmy.
Czajnik chyba nockę spędził przy budce stróżując. Przed 4tą wyłonił się ciokając zza winkla siadł najpierw na rogu, później przeniósł się na próg budki i tak spał i stróżował prawie do 6.30 🙂
229 Views
229
Bożka
Tak, też widziałam go między spaniem, a ... spaniem 😉.
Wrotka w domu od przeszło godziny (obecnie 16:00) 😃
199 Views
199
niza
Po 17 i nadal siedzi.
Kochani FF, Kalendarz 2025 start! Do dzieła :) 
http://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/9968-kalendarze-z-sokolami?start=370
144 Views
144
ktoś w budce
143 Views
143
elik
to Wrotka
Amika
Chwilę wcześniej byli oboje, Wrotka odleciała  a w budce został Czajnik
22:04 ktoś siedzi i śpi, ale nie jestem w stanie powiedzieć kto🤔
166 Views
166
Amika
To Czajnik. Odleciał, ale ponownie przyleciał o 22:30:45 https://zapodaj.net/images/16c04ddfcd7b0.jpg
Widzieliście dziś Wrotkę?
Na dodatek jakieś ciężkie rozmowy SOkols są prowadzone.
149 Views
149
Bożka
Tak, Wrotka była od 16.43 do 16.54. Nie wiem co się działo, ale było słychać wrzaski młodej.
eevik
Myślę że to była ona. Siedziała cicho i obserwowała przeloty.

https://zapodaj.net/plik-VeIrEdLSs1
Kto teraz siedzi, ktoś złapał? to nie Wrotka. Edit: Czajnik jakiś zdenerwowany.
137 Views
137
Misio779
Bardzo jest zdenerwowany. Jest 19:15 i od 70 minut tak cioka 🥺
niza
Ten 5CP to z którego jest roku i z którego gniazda?
Misio779
2021
eevik
Puławy 2021
niza
Dziękuję
Bożka
Puławiak, ale póki co roku nie podam.
niza
Dzięki Bożka, tak coś myślałam, ale nie była pewna.
Bożka
Czajnik?
Amika
Przed jego przylotem długo trwały jakieś rozmowy poza okiem kamery
eevik
Drze się od prawie godziny. Chwilę pogonił chyba za intruzem i tak gadają sobie na odległość.
eevik
Obrączki nie odczytałam ale jak się przyjrzeć to ma kreskę przy oku
Misio779
Fotka niedługo po przylocie https://zapodaj.net/plik-U49y66v2ev
eevik
Tak Czajnik
Po 15tej na daszku a poźniej w lubelskiej budce był gość. Wg mnie to 5CP. Jeśli to rzeczywiście on to rok temu już odwiedzał Wrotkę.

https://zapodaj.net/plik-tNCrJBwujY
109 Views
109
eevik
Później chyba Wrotka wszystko z poręczy obserowała. Były jakieś pościgi koło komina przy akompaniamencie młodej.
Bożka
Dzięki eevik, przeglądam na razie zapisy do tej wizyty 5CP.
Bożka
Tak, zdecydowanie 5CP.
eevik
Ps znowu jest na daszku.
Są wieści co z Chmielową po ataku Czajnika ?
110 Views
110
Wrocia na barierce 17:17 😃
https://zapodaj.net/plik-IREfD77vVH
112 Views
112
Dziś jakaś zmiana - zapisy znikają nie po północy, a stopniowo; są tylko zapisy z ostatnich sześciu godzin. Czy to zmiana na stałe? Ktoś, coś?
114 Views
114
raktoja
W Głogowie już od kilku dni ZAPIS jest z 12 ostatnich godzin (poprzednio był 24 godzinny, z całej doby) .
Gawi
Pozostali mają z 6 godzin
Gawi
Z roku na rok powinno być lepiej, a jest,  lepiej nie mówić
Bożka
Otóż to.
Justa
Chyba tak bo dzisiaj jest tak samo.
ktoś na daszku
110 Views
110
Bożka
Wrotka 🙂
monikam54
I ciągle tam siedzi 😁
Wrotka przy swojej "kwaterze" odpoczywa .
105 Views
105
Znów zagrożone jest życie lubelskich sokołów oraz innych ptaków drapieżnych 😢😠
https://www.lublin112.pl/kto-w-lublinie-truje-ptaki-drapiezne-znaleziono-kolejnego-martwego-sokola-wczesniej-zas-jastrzebia/
😡
134 Views
134
niza
O masakra 😡🤬😡🤬
Lili
🤬
Gawi
A te niektóre komentarze pod art.  to tylko zgłosić gdzie trzeba. Komentarze można dodać tylko po zalogowaniu. IP się ustali bez problemu
Katia K.
cd Np. uaktywniła się kilka lat temu gnida, która za każdym razem, gdy była mowa o kotach lub psach, pisała komentarze typu: z piesków robię pyszny smalec. Zgłaszanie tego typu gó.na do redakcji nic nie daje, robię to od lat. Coś się ludziom we łbach poprzestawiało i chyba lepiej nie będzie 🙁
Gawi
A zgłosić to do  https://niechzyja.pl/  tam w kontaktach jest "zgłoś ważne zdarzenie"  może poruszą i ten temat
Katia K.
Nie są podpisane, głupi nick nic nie znaczy. Policja nie kwapi się do szukania po IP. Kiedy po śmierci Czarta była masowa akcja wyszukiwania takich skur...ich komentarzy, Kaśka tych z lublin112 nie chciała właśnie z tego powodu. A swoją drogą akurat komentarze na lublin112 to szczyt patologii, zwłaszcza w artykułach o zwierzętach. cdn
ReniaLaNotte
To jest już koszmar 🤬. Bezpośrednie zagrożenie życia Wrotkowskich 😭.
......brak słów  😞
elik
😡
More