MENU
Home
Home WebCam
WebCam Plock ORLEN
WebCam Trzebiez
WebCam Walbrzych PEC
WebCam Poznań VEOLIA
WebCam Dolina Baryczy
WebCam Dobra EMITEL
WebCam Warsaw Zeran ORLEN Termika S.A.
WebCam Warsaw Kaweczyn ORLEN Termika S.A.
WebCam Koszalin MEC
WebCam Reda MPCK KOKSIK
WebCam Slupsk ENGiE
WebCam Warsaw Siekierki ORLEN Termika S.A.
WebCam Lodz VEOLIA EC3
WebCam Wloclawek ANWIL
WebCam Konstancin-Jeziorna ORANGE
WebCam Strzelce Opolskie ORANGE
WebCam Liszkowo ORANGE
WebCam Kwidzyn ORANGE
WebCam Tczew GPEC
WebCam Wejherowo OPEC
WebCam Adaptive falcon nests
WebCam Barlinek
WebCam Legnica KGHM
WebCam Wloclawek MPEC
WebCam Warsaw PKiN
WebCam Glogow KGHM
WebCam Gdansk Rafineria
WebCam PGE ➡
WebCam Gdynia PGE
WebCam Torun PGE
WebCam Lublin PGE
WebCam Lodz VEOLIA EC4
FORUM
Help Falcons
Login
Remind password
Registration
Display:
All
#
Search Flair
Announcement
Drastic
Question
Search
K
Kysza 09
Czajnik w domu 🤩
See More
Bożka
1 Like
132 Views
132
1 Comment
1
K
Kysza 09
I już pusto .....
See More
W
Wiki79
Czy ktoś widział ostatnio rezydentów? Albo słyszał Chmielową??
See More
dawnnight
1 Like
204 Views
204
2 Comments
2
A
AgaO
Czajnik jest w gnieździe. 19X godz. 6.40. O godz. 6.54 spotkanie z Wrotką.
See More
3
Bożka
Wczoraj i dziś nikogo nie było na podglądzie, nawet żadnych przelotów nie zanotowałyśmy.
See More
1
eevik
Czajnik chyba nockę spędził przy budce stróżując. Przed 4tą wyłonił się ciokając zza winkla siadł najpierw na rogu, później przeniósł się na próg budki i tak spał i stróżował prawie do 6.30 🙂
See More
VEGA
and 6 others
7 Likes
229 Views
229
1 Comment
1
Bożka
Tak, też widziałam go między spaniem, a ... spaniem 😉.
See More
3
Misio779
Wrotka w domu od przeszło godziny (obecnie 16:00) 😃
See More
niza
1 Like
199 Views
199
1 Comment
1
niza
Po 17 i nadal siedzi.
See More
potwornicka
Kochani FF, Kalendarz 2025 start! Do dzieła :)
http://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/9968-kalendarze-z-sokolami?start=370
See More
niza
and 2 others
3 Likes
144 Views
144
elik
ktoś w budce
See More
143 Views
143
2 Comments
2
elik
to Wrotka
See More
Amika
Chwilę wcześniej byli oboje, Wrotka odleciała a w budce został Czajnik
See More
K
katna
22:04 ktoś siedzi i śpi, ale nie jestem w stanie powiedzieć kto🤔
See More
166 Views
166
1 Comment
1
Amika
To Czajnik. Odleciał, ale ponownie przyleciał o 22:30:45
https://zapodaj.net/images/16c04ddfcd7b0.jpg
See More
Amika
5
Doris42
Widzieliście dziś Wrotkę?
Na dodatek jakieś ciężkie rozmowy SOkols są prowadzone.
See More
149 Views
149
2 Comments
2
Bożka
Tak, Wrotka była od 16.43 do 16.54. Nie wiem co się działo, ale było słychać wrzaski młodej.
See More
1
eevik
Myślę że to była ona. Siedziała cicho i obserwowała przeloty.
https://zapodaj.net/plik-VeIrEdLSs1
See More
1
Bożka
Kto teraz siedzi, ktoś złapał? to nie Wrotka. Edit: Czajnik jakiś zdenerwowany.
See More
Marlena72
and
Misio779
2 Likes
137 Views
137
13 Comments
13
Misio779
Bardzo jest zdenerwowany. Jest 19:15 i od 70 minut tak cioka 🥺
See More
niza
Ten 5CP to z którego jest roku i z którego gniazda?
See More
Misio779
2021
See More
1
eevik
Puławy 2021
See More
3
niza
Dziękuję
See More
1
Bożka
Puławiak, ale póki co roku nie podam.
See More
2
niza
Dzięki Bożka, tak coś myślałam, ale nie była pewna.
See More
Bożka
Czajnik?
See More
Amika
Przed jego przylotem długo trwały jakieś rozmowy poza okiem kamery
See More
eevik
Drze się od prawie godziny. Chwilę pogonił chyba za intruzem i tak gadają sobie na odległość.
See More
1
eevik
Obrączki nie odczytałam ale jak się przyjrzeć to ma kreskę przy oku
See More
1
Misio779
Fotka niedługo po przylocie
https://zapodaj.net/plik-U49y66v2ev
See More
ZAPODAJ
1000009025.jpg - dodany na Zapodaj.net
Zdjęcie dodane na bezpłatny hosting zdjęć Zapodaj.net
3
eevik
Tak Czajnik
See More
2
eevik
Po 15tej na daszku a poźniej w lubelskiej budce był gość. Wg mnie to 5CP. Jeśli to rzeczywiście on to rok temu już odwiedzał Wrotkę.
https://zapodaj.net/plik-tNCrJBwujY
See More
powsinoga
and 4 others
5 Likes
109 Views
109
4 Comments
4
eevik
Później chyba Wrotka wszystko z poręczy obserowała. Były jakieś pościgi koło komina przy akompaniamencie młodej.
See More
Bożka
Dzięki eevik, przeglądam na razie zapisy do tej wizyty 5CP.
See More
1
Bożka
Tak, zdecydowanie 5CP.
See More
1
eevik
Ps znowu jest na daszku.
See More
W
Wielki Wojownik
Są wieści co z Chmielową po ataku Czajnika ?
See More
110 Views
110
Misio779
Wrocia na barierce 17:17 😃
https://zapodaj.net/plik-IREfD77vVH
See More
ZAPODAJ
1000008972.jpg - dodany na Zapodaj.net
Zdjęcie dodane na bezpłatny hosting zdjęć Zapodaj.net
Paweł Pe
and 5 others
6 Likes
112 Views
112
Bożka
Dziś jakaś zmiana - zapisy znikają nie po północy, a stopniowo; są tylko zapisy z ostatnich sześciu godzin. Czy to zmiana na stałe? Ktoś, coś?
See More
114 Views
114
5 Comments
5
raktoja
W Głogowie już od kilku dni ZAPIS jest z 12 ostatnich godzin (poprzednio był 24 godzinny, z całej doby) .
See More
Gawi
Pozostali mają z 6 godzin
See More
2
Gawi
Z roku na rok powinno być lepiej, a jest, lepiej nie mówić
See More
Bożka
Otóż to.
See More
Justa
Chyba tak bo dzisiaj jest tak samo.
See More
elik
ktoś na daszku
See More
ReniaLaNotte
and 2 others
3 Likes
110 Views
110
2 Comments
2
Bożka
Wrotka 🙂
See More
2
monikam54
I ciągle tam siedzi 😁
See More
127oskarALFA
Wrotka przy swojej "kwaterze" odpoczywa .
See More
ReniaLaNotte
and 2 others
3 Likes
105 Views
105
More