Display: All
Zazamka na swoim "stałym posterunku" Wisłę podziwia , a raczej to co nad nią lata.
😆
49 Views
49
Misio779
Poleciała, ale po 13:00 ponownie się pojawiła. https://zapodaj.net/plik-pkDOdgs0Dp
monikam54
13.30 i dalej jest 😊
jest Szkwał
49 Views
49
Iwona65
Nie mogę na niego trafić
Zazamka już na kracie
41 Views
41
elik
poleciała
09.47 zastałam Zazamkę na podeście.
43 Views
43
monikam54
11.20 dalej ktoś siedzi
O dostrzegłam Zazamkę na pięterku , akurat robiła czyszczenie piórek ♥️
46 Views
46
Godz. 13 Zazamka ponownie
45 Views
45
monikam54
Chyba gdzieś Glinka się kręci bo wzmożony ruch coś ostatnio i pilnują 👍
Iwona65
Kto wie
Zazamka już na kracie
49 Views
49
Iwona65
I teraz na kracie. Godz. 9.02
monikam54
9.30 i ciągle obecna 😁
Iwona65
Między czasie Szkwał ją zmienił.  Odleciał o 9.42
O widzę cień , odbywa się czyszczenie piórek więc Zazamka obecna na pięterku ❤️
32 Views
32
13.17 zastalam Zazamke na kracie
36 Views
36
samica wciąż na pięterku
42 Views
42
elik
obecnie na kracie
elik
7,30 odlot
15.58 Zazamka wskoczyła na swoją antresolkę😊.
36 Views
36
monikam54
Super !😊
13.19 ktoś na kracie , nie widzę czy Zazamka czy Szkwał
30 Views
30
Zazamka poleciała
42 Views
42
monikam54
Widziałaś dzisiaj czy już zaliczyła pięterko czy się nie pojawiła ? Jakoś nie mogłam trafić na nią coś ..
Marlena72
Pięterko było zajęte, "śpioszka"=  Zazamka
Zazamka sie budzi, wciąż na pięterku
40 Views
40
elik
Zazamka na pięterku , widać jak piórka czyści 😁
37 Views
37
More