Display: All
Para razem w budce , Bohun twardo śpi,  Luna czuwa ...miło na nich popatrzeć...🤩
54 Views
54
Misio779
O 23:04 Bohun wyszedł się przewietrzyć budząc Lunę, po trzech minutach wrócił do budki, Luna go ochrzaniła że się kręci w te i we wte, ten przeprosił i znów śpią 😍
monikam54
Śpią razem , już spokojnie ❤️
13.40 śpią obydwoje w budce z głowami w piórach ❤️
53 Views
53
jolajola
14:59 teraz tylko jedno w budce
9.50 Luna w budce 😊
47 Views
47
monikam54
Od 10.36 razem w budce , po gorącej dyskusji 🤣
Daszka
Jest 11.11 a rozmowa wciąż trwa😀.
Misio779
Bohun jakby przygaszony. Wie, że nabroił i teraz skruszonego udaje 😆
Iwona65
A co narozrabiał?
Bohun z Luną znów razem w budce🥰. Bohun śpi, Luna czuwa.
53 Views
53
monikam54
21.50 obydwoje śpią z głowami w piórach ❤️
Misio779
Jest 20:55, a o 19:47 (po tym przebudzeniu o 18:00) Bohun ponownie zasnął w piórkach, a Luna ciągle czuwa. Chociaż nie wiadomo. Może oczy ma zamknięte. Tego nie widać, gdyż tyłem jest usadowiona 😆
Luna o 21:06 wreszcie poszła spać 😃
jolajola
19:15 wciąż razem drzemią
IzaEs
21:00 Nadal słodko śpią 🤩😍🥰
Bohun w budce
43 Views
43
23:22 Bohun zostaw😆
62 Views
62
Bohun z Luną razem w budce. Bohun bardzo rozgadany.
58 Views
58
IzaEs
Przecudny widok 🤩😍🥰 aż chciałoby się żeby wszystkie tak grzecznie w parach spały w swoich domkach 🥱🙃😇
jolajola
jak to powtarzają starzy stażem FF - budka to nie jest "dom-domek" dla sokoła, to tylko miejsce lęgowe i  mniej/więcej środek własnego terytorium;  stąd tak rzadkie spanie w budce poza sezonem lęgowym, bo sokoły mają do spania inne ulubione miejsca, z reguły w niedalekiej odległości od budki
monikam54
Jak pięknie razem wyglądają z głowami w tych piórach ❤️
Daszka
Gadał, gadał, aż zasnął z tego gadania😄.
😆
Misio779
A teraz śpią oba 😍
Luna w domku od 16:58 😃
48 Views
48
Luna ll wcina śniadanie, a Bohun kibicuje.Nie chciała się podzielić, to sobie poleciał😁
51 Views
51
O 5:15 śpiącą Lunę obudził Bohun i powiedział do niej, że dosyć tego spania, teraz ja 😆 i po wymianie on śpi 😃
😆
45 Views
45
Luna w budce. Weszła po 20.01
Ciekawe gdzie Bohun się podział 🧐
43 Views
43
Misio779
Luna śpiąca była i od 21:04 śpi 🙂
raktoja
Bohun pokazał się rano. https://youtu.be/r5ZwdZwhnbg
Ale tu śniegu nawaliło 😲
A następnego dnia rano ani śladu po śniegu 😆
43 Views
43
monikam54
❄️
Bohun uciekł o 18:54:20. Czy ktoś wie co to za zjawisko głównie od 18:54:48 do 18:55:29 cam2 (co jakiś czas to występuje np.19:13:46) i czy zawsze były te pomarańczowe pręgi (prześwit ognia) co prześwitują pod kratą?
https://zapodaj.net/plik-1B7iFYurcv
52 Views
52
Octopus
Tak, balkony zawsze tak wyglądają. Czerwone światło wydobywa się z siatki i czasami można zobaczyć mieszkańców "w ogniu". Myślę też, że dzieje się tak zimą (głównie w środku nocy), kiedy fabryki intensywnie pracują, a niebo jest wtedy również czerwone.
https://zapodaj.net/plik-bAeQH6XWVK
Amika
Misio779 Nocą te czerwone pręgi na podeście są widoczne od dawna. Tam musi być jakieś czerwone oświetlenie i przebija się przez szpary pomiędzy deskami podestu. Tu chyba były jakieś duże wyrzuty pary wodnej, co przy tej temperaturze dawało efekt b. gęstej mgły + czerwone światło i wyglądało jak pożar albo wybuch. W dodatku duże wyrzuty pary bywają bardzo głośne i one wystraszyły Bohuna.
monikam54
Faktycznie , patrzyłam zapis 😳😳😳😳
Jakiś wybuch ? Nieciekawie to wyglądało...
Biedny Bohun 🥺
Bohun spał, ale o 22:20 się zatrząsł i obudził i teraz czuwa.
43 Views
43
elik
opuścił budkę o 7,01
Bohun prawie od godziny w budce
48 Views
48
monikam54
Może już zostanie na noc , ale coś mocno się rozgląda.
More