Jeśli są osoby podglądające z telefonu-android- tak jak wspominał Misio po usunięciu tego s w adresie telefon może o tym ,, zapomnieć,, przy następnym logowaniu. Mi działa od dłuższego czasu na 100% taka opcja- usunęłam s i tak zapisany adres dodałam jako zakładkę. U mnie w telefonie gwiazdka w lewym górnym rogu. Być może zadziała to też w kompach. Oczywiście otwieramy podgląd poprzez zakładkę
Misio779 dziękuję bardzo za instrukcję na forum, teraz jest widok z kamer. Przekazałam to na holenderskie forum, bo chcą oglądać nasze sokoły. Pozdrawiam. 👋🏻
Pisałem tu na boksiku 4 m-ce temu, ale skopiowałem.⤵️ Jeśli nie ma, to na laptopie na chrome trzeba usunąć literkę s z https z adresu strony (to mi podpowiedziała Elik, za co jej dziękuję), a w smartfonie jest ciężko na chrome s zlikwidować, dlatego podglądam na samsung internet, gdzie bez problemu s usuwam. Jeśli masz inne przeglądarki, kombinuj na innych. Dodam jeszcze, że 2-3 miesiące wstecz i więcej nie każda kamera działała, ale teraz kiedy wejdę każda kamera chodzi. Dodatkowo wstawiłem filmik na forum - Dobra
U mnie to tak wygląda, że po kliknięciu ,,tutaj,, jak ekran podglądu zmieni się na biały z kręciołem, to otworzy się , ale czasami po kilku sekundach. Czasami klikam ze 2,3x i zaskoczy, choć nie zawsze na wszystkie kamery. Poza tym , obraz tam często jest jak pokaz slajdów, albo zatrzymuje się w ogóle. Nagrać tam coś sensownego jest trudno. Wifi wczoraj się namęczył
Jest obecnie (19:28) z 1 i 3. Jeśli nie ma, to na laptopie na chrome trzeba usunąć literkę s z https z adresu strony (to mi 2 m-ce temu podpowiedziała Elik, za co jej dziękuję), a w smartfonie jest ciężko na chrome s zlikwidować, dlatego podglądam na samsung internet, gdzie bez problemu s usuwam. Jeśli masz inne przeglądarki, kombinuj na innych.