Display: All
Emisia zmieniła pozycję, ale podgląd zacina  się. Może nie będzie az tak źle. Do później.
242 Views
242
Jakiś czas temu podniosła się i zrobiła mocno zieloną kupę
IzaEs
Jeszcze oddycha...
Misio779
Nieco cięższy oddech zaobserwowałem u niej.
monikam54
Może trzeba to zgłosić stowarzyszeniu ? Niech obserwują sytuację jaka jest i ewentualnie przy pogorszeniu jej stanu mogli jakoś zainterweniować...
Zgłosiłam i dostałam odpowiedź, że wiedzą.
Właśnie przez to zacinanie trudno ocenić jej oddech. Oby wszystko było dobrze.....
mamy w Dobrej zoom na leżącego sokoła
203 Views
203
monikam54
Biedna , zmieniła teraz stronę, mam wrażenie że ona ledwo na łapy wstaje nawet żeby się przekręcić jest taka słaba...
Gawi
Ciekawe czy będzie jakaś próba pomocy, z tego co pamiętam raczej  nie
raf
Niedobrze to wygląda. jasnozielona blojda zrobiona prawie pod siebie.
Musi być bardzo osłabiona
Terka
Emisia nie wygląda zbyt dobrze.
W Dobrej sokół śpi w kącie. https://zapodaj.net/plik-IRMFm3mwOn
178 Views
178
monikam54
To Emisia. Trochę się przed chwilą układała w tym dołeczku swoim.
buber
Może była jakaś ostra walka o gniazdo i tylko zbiera siły, bo na jajka to chyba za wcześnie.
elik
leżącego sokoła w gnieździe w Dolinie widywałam dotychczas jedynie przy wysiadywaniu jajek i ogrzewaniu małych piskląt
Misio779
Ja tylko Diamond w tej pozycji widywałem jak spała w nocy.
elik
obudził się, otrzepał się, zmienił pozycję
Misio779
Właśnie też w tym momencie o tym pisałem 😃
https://zapodaj.net/plik-ZYE3eH3xSb
elik
trochę dziwnie to wygląda🤔 , ani to leży ani siedzi, brak reakcji na otoczenie mimo śniadaniowej pory, oby wszystko było z nim ok
Gawi
Nie mam dobrych skojarzeń z Dobrą
elik
no tak, Emilka odeszła na klimatyzatorze w niejasnych okolicznościach
monikam54
Trochę się rusza , ale jakiś taki ospały strasznie...
Misio779
Zgadzam się z tym.
Oddech ma stabilny.
Co za niespodzianka. 😃 Podgląd jest bez zbędnych manipulacji przy adresie. Dziękujemy. 👍🏻
156 Views
156
Misio779
U mnie bez zmian
Lili
Ja też muszę usunąć "s"
elik
niestety nie u mnie, nadal muszę pozbyć się "s" z adresu
monikam54
U mnie też 🤷
Iwona65
Jeśli są osoby podglądające z telefonu-android- tak jak wspominał Misio po usunięciu tego s w adresie telefon może o tym ,, zapomnieć,, przy następnym logowaniu. Mi działa od dłuższego czasu na 100% taka opcja- usunęłam s i tak zapisany adres dodałam jako zakładkę. U mnie w telefonie gwiazdka w lewym górnym rogu. Być może zadziała to też w kompach. Oczywiście otwieramy podgląd poprzez zakładkę
Emisia na wizji od 14-tej :)
67 Views
67
monikam54
15.10 i dalej jest 😊
Terka
Emisia zniknęła między 15:03 a 15:27 Nie upilnowałam odlotu. 😀
9.10 sokół samczyk
49 Views
49
Nieduże, ale świeżo i soczyście wyglądające kąski na kracie
49 Views
49
monikam54
Właśnie wczoraj zaglądałam nie było nic , dzisiaj coś leży. Z jednej kamery to wygląda jak te małe pomidorki 🤣
Misio779 dziękuję bardzo za instrukcję na forum, teraz jest widok z kamer. Przekazałam to na holenderskie forum, bo chcą oglądać nasze sokoły.  Pozdrawiam. 👋🏻
54 Views
54
Misio779
Nie ma sprawy, ale jeszcze raz podkreślę, gdyby nie elik to też bym miał czarno 😝  Wstawiłem jeszcze na forum drugi filmik jak podglądać na smartfonie.
Ktoś był niedawno, świeże ślady
49 Views
49
Co trzeba zrobić, aby zobaczyć ten podgląd ? Od pewnego czasu nie mogę otworzyć. Klikanie (w dostęp) nie pomaga. 🤔
50 Views
50
Misio779
Pisałem tu na boksiku 4 m-ce temu, ale skopiowałem.⤵️
Jeśli nie ma, to na laptopie na chrome trzeba usunąć literkę s z https z adresu strony (to mi podpowiedziała Elik, za co jej dziękuję), a w smartfonie jest ciężko na chrome s zlikwidować, dlatego podglądam na samsung internet, gdzie bez problemu s usuwam. Jeśli masz inne przeglądarki, kombinuj na innych.
Dodam jeszcze, że 2-3 miesiące wstecz i więcej nie każda kamera działała, ale teraz kiedy wejdę każda kamera chodzi.
Dodatkowo wstawiłem filmik na forum -  Dobra
Terka
Dzięki. 😀
Ciuciek
sprawdzałaś na różnych przeglądarkach?
Terka
Nie mam ich wiele w nowym kompie. Używam głownie Chrome, a w Edge też nie widać.
Iwona65
U mnie to tak wygląda, że po kliknięciu ,,tutaj,, jak ekran podglądu zmieni się na biały z kręciołem, to otworzy się , ale czasami po kilku sekundach. Czasami klikam ze 2,3x i zaskoczy, choć nie zawsze na wszystkie kamery. Poza tym , obraz tam często jest jak pokaz slajdów, albo zatrzymuje się w ogóle. Nagrać tam coś sensownego jest trudno. Wifi wczoraj się namęczył
Ciuciek
a tak przy okazji bcaw nie działa?
Terka
Dlaczego ? BCAW jak najbardziej działa. Polskie sokoły też są, coś tam wrzucam ku pamięci. ;)
Ciuciek
u mnie ani chrome, ani edge, ani mozilla
Ciuciek
ja nie mogę otworzyć prawie od początku jego istnienia ;D
samiec na kracie w Dobrej
51 Views
51
Dobra - nareszcie podgląd kamerek na firefox 😻
46 Views
46
IzaEs
no a dzisiaj już nie działa 😥
W Koszalinie pada pierwszy śnieg
65 Views
65
Emisia na kracie pióra pielęgnuje. Nie zdążyłam zrobić zrzutu, tak szybko obraz mi się wysypał 😈
35 Views
35
Dobra nie ma obrazu na żadnej z kamer ?
38 Views
38
Misio779
Jest obecnie (19:28) z 1 i 3. Jeśli nie ma, to na laptopie na chrome trzeba usunąć literkę s z https z adresu strony (to mi 2 m-ce temu podpowiedziała Elik, za co jej dziękuję), a w smartfonie jest ciężko na chrome s zlikwidować, dlatego podglądam na samsung internet, gdzie bez problemu s usuwam. Jeśli masz inne przeglądarki, kombinuj na innych.
Inspe
Ok, rozumiem. Dzięki Ci.
More