Odpowiedź do wpisu HH4ao - Lublin jest na wschodzie Polski i tam nie ma w okolicy pustych , niezasiedlonych budek ...ja mieszkam na południowym zachodzie i akurat w mojej lokalizacji, jest wolna budka na kominie z podglądem ( Wałbrzych) 🙁 zaproszenia powysyłane do sokołow , niestety nie ma narazie odzewu ( żarcik )
nie uciekł tylko zostały otrute. Przecież u Was w Wałbrzychu tych pato(...)rzy to chyba nawet więcej niż w Lublinie. https://pecsa.pl/sokolim-okiem.html
Nisia, t rzeba czytać ze zrozumieniem , jedyną osobą która w tej dyskusji bierze udział i reprezentuje Wałbrzych - jestem ja ..proszę. przeczytaj moje wypowiedzi ponownie , w którym miejscu napisałam, że uciekł??? Gdybyś miała trochę sprytu i była spostrzegawcza , to szybko zorientowałabyś się, że są to slowa zagranicznego gościa z daleka ..który nie musi znać historii poszczególnych gniazd ....a może tak wybrzmiało polskie tłumaczenie i trzeba wziąć własną poprawkę na nie ...a jakie były naprawdę losy walbrzyskich sokolow , tego do końca nikt nie wie ......
Baron został samotnym sokołem i tak naprawdę nie wiemy jak się potoczyły jego losy ....tak, mam na myśli pusty dom z kamerą, a samiec, nie wiadomo czy opuścil to miejsce, czy cos innego się wydarzyło...