Display: All
Kochana Wrocia w domku 😍🥰  i drucika się trzyma 😜
125 Views
125
IzaEs
i fruuuu odleciała
Rozciokana Wrotka przyleciała, aktualnie w budce przebywa.
107 Views
107
Ktoś siedzi na poręczy.
113 Views
113
ewelin2212
Tak, to Wrotka
Misio779
Wrotka 😃
Hugx2
Wrotka?
jolajola
raczej Wrotka
Jest spotkanie :) Edit: Czajnik jak szybko przybył tak szybko uciekł
86 Views
86
raf
Wrotka na kracie
81 Views
81
10:29 Wrotka na poręczy
100 Views
100
Amika
Przyleciała o 10:01
Amika
10:35 - poleciała
Wrocia jak bombka taka okrągła, napuszona na tej balustradzie.Piękna
76 Views
76
Wortka na balustradze.
https://zapodaj.net/plik-pmlFjbUguv
76 Views
76
Hugx2
Wortka 于 7.44 出发
Hugx2
Czy przyniesie występ taneczny na balustradach?🤭
eevik
Czajnik musi sobie zasłużyć na występy taneczne😅 narazie coś nie chce się spotykać z Wrotką🥺
106 Views
106
Wróciła
Poleciała
9.15 Wrocia w budce 😊
97 Views
97
elik
poleciała
Wrotka na posterunku 😊
85 Views
85
eevik
Poleciała 😉 ładnie słoneczko podkreśla rudości w jej upierzeniu 😊
Kopać12:18
94 Views
94
Wrotka ma dzisiaj leniwą niedzielę 😊 znowu odpoczywa na progu
94 Views
94
niza
Godzina 12 i nadal siedzi :) Coś tam wcześniej poczyściła piórka, coś pogadała pod dziobem :) Teraz kogoś lub coś obserwuje.
ewelin2212
Musi dobrze wypocząć, bo za dwa miesiące jajka będzie znosiła
14:31 spotkanie
76 Views
76
Odpowiedź do wpisu HH4ao  - Lublin jest  na wschodzie Polski i tam nie ma w okolicy  pustych , niezasiedlonych budek ...ja mieszkam na południowym zachodzie i akurat w mojej lokalizacji, jest wolna budka na kominie z podglądem ( Wałbrzych)  🙁 zaproszenia powysyłane do sokołow , niestety nie ma narazie odzewu ( żarcik )
123 Views
123
nie uciekł tylko zostały otrute. Przecież u Was w Wałbrzychu tych pato(...)rzy to chyba nawet więcej niż w Lublinie. https://pecsa.pl/sokolim-okiem.html
Nisia,  t rzeba czytać ze zrozumieniem , jedyną osobą która w tej dyskusji bierze udział i reprezentuje Wałbrzych -  jestem ja ..proszę. przeczytaj  moje wypowiedzi ponownie ,  w którym miejscu napisałam,  że uciekł???  Gdybyś miała trochę sprytu i była spostrzegawcza , to szybko zorientowałabyś się,  że są to slowa zagranicznego gościa z daleka ..który nie musi znać historii poszczególnych gniazd ....a może  tak wybrzmiało polskie  tłumaczenie i trzeba wziąć własną poprawkę na nie ...a jakie były  naprawdę losy walbrzyskich sokolow , tego do końca nikt nie wie ......
HH4ao
Mówię o baronie, który był na granicy i miał kilka żon, które nie miały jaj. Nie młodszy brat Szponek.
Lili
HH4ao👋🏻
HH4ao
🥰
HH4ao
Tam jest ładnie, niedaleko stąd, a aparat
Bożka
Masz rację, jest pięknie. Mieszkam około 10 km od komina, za horyzontem, po lewej stronie ekranu 😊
HH4ao.😊WITAMY Cię w naszej społeczności,  dziękujemy za aktywność i prosimy o więcej😊
HH4ao
Z niecierpliwością czekam na jajka na wiosnę🐣🐣🐣🐣
HH4ao
Masz na myśli dom z kamerą? Sokół, który kiedyś tam mieszkał, uciekł
Baron został samotnym sokołem i tak naprawdę nie wiemy jak się potoczyły jego losy ....tak, mam na myśli pusty dom z kamerą, a samiec, nie wiadomo czy opuścil to miejsce, czy cos innego się wydarzyło...
HH4ao
Ziuta lub chmiel
Gawi
Skawina koło Krakowa ma pustą  budkę z kamerami, tylko kamery są wyłączone, brak lokatorów
HH4ao
Nie zabraknie mieszkańców...
More