Display: All
Ktoś siedzi kam1 prawy górny róg 😀 (od 16:24)
Był, ale gdzieś zniknął.
44 Views
44
Bohun o 3:02 obudził Lunę, żeby znowu jej nagadać, ta miała już dosyć i o 3:11 poleciała, a Bohun zmył się po 4:30 😆
38 Views
38
jeśli ktoś chce zobaczyć jak Luna chodzi tyłem po podeście to zapraszam na podest o 20,11
47 Views
47
Bohun już spał, a tu spotkanie niespodziewane trwa od 16:57 😀. Bohun nadaje, Luna słucha 😂
52 Views
52
18.05  Bohun odwrócił się do Luny plecami i śpi 😉
Hehe jest 17.40 a on ciągle gada 🥰
elik
to nasza jedyna para, która spędza wspólnie nocki
monikam54
Przejrzałam zapis , jak sobie całuski dziubkami dają ❤️🥹
monikam54
17.33 Bohun dalej nadaje , a Luna niewzruszona...😆🤣 Zimna sokolica z niej 🤣
Od 16:07 Bohun w domu. Najpierw Luna na kratę wskoczyła, chcąc prawdopodobnie wejść spokojnie do domu, a ten znikąd się pojawił i wbiegł do środka jak wariat 🤣, żeby czasem Luna pierwsza nie weszła, a ona schowała się za prawym węgłem i prawdopodobnie odleciała. Start akcji od 16:07:45 kam zewnętrzna.
41 Views
41
Luna w budce od 17:48 😀
50 Views
50
monikam54
19.20 a ona śpi z glową w piórach ♥️
Okrąglutkie te samice , po sezonie będą szczuplutkie jak fotomodelki 😅
Iwona65
Okrąglutkie? One jak Godzille teraz  wyglądają 😄
127oskarALFA
I...bardzo dobrze - może z tego będzie dużo jajek ...
20.47 Bohun wybył z budki 🤔 Ciekawe czy jeszcze wróci na noc 😀
53 Views
53
Bohun o 16:55 zameldował się na nocleg 😀
54 Views
54
Misio779
Nie wiem o której dokładnie, ale o 23:15 już go nie było 🤔
monikam54
21 śpi z głową w piórach ♥️
6:38 Luna przyszła na werandę z obfitym śniadaniem. 6:55 Głowa ofiary spadła na werandę. 
15:26 Luna podniosła głowę i zjadła ją.https://ibb.co/FBm2BYZ
50 Views
50
Czyściutka Luna w budce 15:30 😃
38 Views
38
jolajola
umyła łapki?
Misio779
No właśnie nie wiem jak ona to zrobiła, ale śladu po wczorajszym nie ma 😀
https://zapodaj.net/plik-CmbhSZRz16
Jestem pełen zachwytu dla tej pary. To jest niesamowite, ze oni tak zgodnie w dwójkę spędzają noce w swoim mieszkanku. Czy jest jeszcze taki wspólny nocleg w innych gniazdach?
36 Views
36
Kaszubowi i Tercji zdarzyło się nocować razem 🥰🥰
Lili
🙃👌🏻
127oskarALFA
Ja ..Też ..
17.30 obydwoje w budce , Bohun prowadzi gorącą dyskusję , Luna mu nie odpowiada tylko stoi chyba ma jakiś opierdziel 🤣
43 Views
43
Misio779
Ale u nich każde spotkanie tak wygląda. Luna na początku coś tam mówi, a potem tylko Bohun nadaje, także to dzisiaj to standard, bez odchyłu od normy😃, oczywiście oprócz tego, że Luna uwalona przyszła, moim zdaniem w głębokim błocie 😛...
Akurat skończyłem pisać, o 18:30 Luna jeszcze piórka czyściła, Bohun do niej znów mówił, a tu 3 minuty później oboje śpią ☺️
monikam54
Matko święta , sprawdziłam zapis nie wiem czy ta Luna się w kurę zabawia , ale ma tak uwalone łapy w błocie że aż jest grubo 😳
elik
asfalt, to moje pierwsze skojarzenie 😲
monikam54
Możliwe , aż jakieś kawałki poprzyklejane do tego ... Ogólnie strasznie pazury poklejone całe ,aż grubo...
Pusto w budce i na kracie.
40 Views
40
Któreś z Głogusiów na podeście. Tylko plecki i ogon widać
50 Views
50
raktoja
To Bohun. Wcześniej wpadła też na sekundy Luna
9.45 sokół na podeście,  widoczny do połowy,..
50 Views
50
elik
to Bohun, obecny od 8,54
To się zasiedziało chłopisko 😉
More