Dla takich oglądaczy jak my, zawsze lepiej jak jest imię. Wiem coś o tym. Ptyś troooochę czekał na swoje imię. Był po prostu samcem b.o., rezydentem, w zależności od okoliczności
IzaEs. - istnieje jakieś tam prawdopodobieństwo , że po przeczytaniu Twojego wpisu przez pracowników Emitel - imię zostanie nadane.....część z nich to być może FF , którzy czytają nasz boksik .Imię znacznie ułatwia komunikację i brzmi sympatyczniej niż suche cyferki I literki .. Poza tym , sezon lęgowy na tę chwilę , to już naprawdę, tuż za rogiem ...Czekamy zatem na nadanie imienia 😊 Serdecznie pozdrawiamy pracowników Emitel a ....😊
Nam łatwiej kojarzyć przy takiej ilości sokołów, jeśli mają nazwy-imiona (nie uczłowieczamy) bo coraz więcej jest samic bez obrączek, a głupio się pisze "samica bez obrączek z Łodzi EC4" Mamy już 7 takich samic, na szczęście w większości mają imiona. 8 samic i 3 samce.
Nie mam 100 procent pewności, bo aby mieć, to zwały materiałów trzeba by przejrzeć, ale wygląda na to, że przez tyle lat istnienia gniazda w Głogowie, Uncja jest dopiero drugim sokołem z tego gniazda o którym wiemy, że przeżył do kolejnego roku - pierwszym jest Giga.
Być może znaczna część to "statystyka " , kolejna część kominy bez kamer 🤔 niewykluczone , że pewien procent młodych sokolow osiedlił się w Niemczech czy Czechach ..do Polski też trafiają niemieckie sokoły, np. Szira , Maltanka Bryza czy Gaja ...a o pozostałych może jeszcze usłyszymy 🤔
Pewnie Uncja 😁