MPEC - minęło 77 godzin od pierwszego jajka. Czyli wersje mogą być dwie? Albo będzie tylko jedno jajko (ale to wypadałoby je już ogrzewać) albo drugie zgubiło się (jak się pojawi trzecie to ta wersja będzie prawdopodobna). A jak nie pojawi się trzecie to prawdy nie poznamy 🙈
Zastanawiam się, czy Zazamka nie zrzuciła jaja gdzieś po drodze? Był też taki rok, że miała tylko 2 jaja, potem 3, z czego dwa zalężone. To może w tym chorym ROKU będzie tylko 1 jajo?
Może nie będzie źle? I znosi z dłuższą częstotliwością? Sprintem z podestu i później jednym skokiem często wskakiwała na kamerę, a tak jak dzisiaj, długo się przymierzając, wskoczyła również wieczorem przed zniesieniem 1 jajka. https://youtu.be/RUAx3lYxisw?si=g9vFhW-Vd7TM7yKb