Zazamka śpi na jajkach 22:05. Obserwuję ją co jakiś czas od ok.18:00 i choć czasem wstaje i stoi przy jajkach to dziś po zniesieniu drugiego jajka zdecydowanie inna Zazamka ☺️. Uspokoiła się, nie szaleje i większość czasu leży na jajkach. To drugie jajo było potrzebne, by inaczej podeszła do tematu.To pierwsze samotne jej nie pasowało 😆
Właśnie wróciłam z pracy i patrzę, a tu drugie jajko u Zazamki. Brawo! Czas między zniesieniami nieksiążkowy, ale przypadki takie już były (wymienione poniżej w boksiku). Wniosek dla mnie: natura rządzi się swoimi prawami.