Display: All
15:15 i czwarte jajko u Wildy :)
87 Views
87
Misio779
Pozazdrościła sąsiadce 😆
U Zazamki 4 🥚 jest ! ❤️
99 Views
99
Daszka
Ach, ta Zazamka. Znowu mnie łajza wykiwała, tym razem w drugą stronę🙃. Spodziewałam się, że poniżej 60 godzin nie zejdzie.
monikam54
Zazamka tak lubi 😁 Pamiętasz jaki był odstęp między pierwszym a drugim? 
Teraz sobie skróciła czas 🤣
Daszka
No ja właśnie u niej coś nie mogę utrafić. Moje analizy sobie, a ona sobie😁. Indywidualistka.
Zazamka wróciła 9.13, może będzie 4 jajo?
69 Views
69
Daszka
Jeśli będzie 4, to podejrzewam, że nie wcześniej, niż koło południa. Chociaż już raz mnie srodze oszukała😁.
111, Zazamka śpi z głową w piórach 🙂❤️
61 Views
61
Kamerka wróciła, jajka leżą same
94 Views
94
Daszka
Wróciła i pani na jajka🙂.
Niech ta kamera wróci już , bo mnie szlak trafia, że nie mogę zobaczyć co u Zazamki 🤫🤦😁
95 Views
95
Lili
👍🏻
Terka
Jur zawsze powtarza: FF cierpliwy być musi ;)
monikam54
Matko moje jęki poskutkowały 🤣 . Mamy podgląd na Zazamkę 😁
oczywiście to żart bo ktos weźmie jeszcze na serio 🤣
Misio779
Jak Szkwał naprawi to będzie 😆
monikam54
Naprawił 🤣
Kamera u Zamki zdechła? Mam nadzieję że przekaz szybko wróci.
104 Views
104
Za każdym razem miałam wrażenie, że kamerka strasznie deprymuje Zazamkę. Myślę, że lepiej iż podgląd zniknął. Wybaczcie, to tylko moje przeczucie
Iwona65
Według mnie, to bardzo mylne wrażenie
monikam54
No ja co dzisiaj wchodzę to nie działa 🤷
Misio779
Zazamka się zemściła i wyłączyła 😆
Wilda trzecie jajo koło 6:25 :)
120 Views
120
Jest trzecie jajko 😀
104 Views
104
Amika
To moment jak jajeczko wyskakuje  😀https://zapodaj.net/images/585946fdad3d0.jpg  Edycja: Po dokładnym sprawdzeniu to jeszcze nie nie był moment zniesienia. Wyjaśnienia i zdjęcie z pokazania jajka napisałam powyżej
Daszka
Nie zgadzam się z Twoją edycją😁. W zwolnionym tempie (0,25) według mnie dobrze widać pojawiające się jajko 00:57:31, tak jak pisałaś. Chyba, że je wessała z powrotem na chwilę😅.
Iwona65
Noooo 🙂
00.57 zniosła.
Iwona65
Ja to mam inne odczucie co do tego momentu. Chodzi o to, że nie jest ważne czy to  było 5, 10, 15 minut co do godziny zniesienia., tylko żeby dobrze umieć się nauczyć rozpoznawanie tej chwili. Ale skoro tak  doświadczone FF tak mówią, to tak zostaje
Amika
Po przeczytaniu Twojego wpisu nabrałam wątpliwości i wróciłam do swoich zapisów. I wychodzi mi na to, że masz rację. Różnica malutka ale jednak, stawiam na godzinę 00:58:08
Iwona65
Właśnie to miałam na myśli,  miała długi skurcz, zanim go wypchała . Dzięki, że poświęciłaś temu uwagę
Amika
Dwie sekundy później widać jajko https://zapodaj.net/images/18cba3eea8379.jpg
Iwona65
Filmik https://youtu.be/DrI46PYffpk?si=uwKlw-Nsc2GDOlNO
Morelee już wylogowana, może wstawi jutro
Daszka
Jak się odtworzy filmik w zwolnionym tempie 0,25, to widać jajko 00:57:31, tak jak wrzucała Amika. Dla mnie te momenty zniesień są bardzo trudne do ogarnięcia, kiedy to już, może kiedyś się nauczę, także dzięki za ten przykład i Wasze dyskusje i dokumentację.
raf
Zazamka dziś w nocy jajo zniesie.  O 22giej minie 60 godz.
No chyba że  znowu przeciągnie
88 Views
88
Szkwał na jajeczkach 🥰
90 Views
90
monikam54
Jajca samotne 😮
Zazamka gdzieś lata , Szkwała też nie ma 🤷
75 Views
75
Wilda i Zazamka śpią na jajkach. Od 17:00 obserwując, to na pewno dłużej Zazamka grzała 🥚🥚 niż Wilda 😊
101 Views
101
Szkwał opuścił domek. Zazamka - wracaj !
76 Views
76
Misio779
No i po co ten krzyk?😆 Zazamka grzecznie ogrzewa 🥚🥚.
Zazamka przyjęła papu, Szkwał został na posterunku🥰
86 Views
86
More