Display: All
Od 8:30 Jajka grzeją się na słońcu, wtedy Luna wyszła na zewnątrz, a kilkadziesiąt sekund później prezent dostała 😃
Tylko minutę jajka były same. Jak Bohun dał prezent, wbiegł i ogrzewa on. 😃
62 Views
62
Bohun pilnuje Luny, może pokaże mu to trzecie jajko.
106 Views
106
monikam54
W tamtym roku Luna ile miała ? Coś kojarzę ,że 2 ?
buber
Przejrzałam forum, 3 jajka były.
buber
Ok. 10.28 Luna II podniosła się na tyle, że można zobaczyć kawałek jajka. Nagadała  Bohunowi, pewnie w stylu: no i co tak sterczysz mi tu, przynieś jakieś śniadanie. Poskutkowało, bo Bohun czmychnął z budki.
😆
8:36    3eggs
91 Views
91
buber
Rośnie szansa na komplet w tym roku i więcej Uncji do wykarmienia😉
1:44  2:35-2:38  4:03  6:34 zastąpiła
93 Views
93
Misio779
o 7:17 wymiana też była i Bohun na jajkach. Pierwszy raz widziałem, żeby Bohun wolniutko i po cichu, bez wrzasku wszedł do budki 😮😂
Luna na jajkach z bardzo ufajdanymi łapami 🤣
72 Views
72
Bohun śpi na jajkach.
77 Views
77
Znowu jajka same. Bohun po 21:00 wpadł, Lunie powiedział że teraz on będzie jajek pilnował, Luna wyszła, on owszem, od 21:09 przez 20 minut leżał na jajkach, ale potem wstał i ustawił się jak to on do spania w piórkach i o 21:38 poszedł spać 😝
79 Views
79
Lili
👌🏻
raktoja
Prawidłowo. Jeszcze nie czas na inkubację .
Dumny tatuś Bohun wysiadywał jajka 17:22-17:44 i 17:49-17:54. A już jest od 17:59 Luna 😃
63 Views
63
Luna musiała znieść jajko w przedziale 6:47-6:50 😃
89 Views
89
Lili
🙂👍🏻
IzaEs
Już nie mogę się doliczyć ile jajek mamy razem 🤪😀 20 ? 🤔
IzaEs
Tak 20 mamy ta chwile 😍
elik
zniosła o 6,48, to była szybka piłka 😉
raf
A w Głogowie 2 jajka same
72 Views
72
raf
Już  okryte
A tymczasem o 21:17 Luna wstała, żeby się rozprostować, za 2 minuty przyleciał Bohun i gadał do Luny, ta nie chciała tym razem go słuchać i wyszła z domu na balkon, Bohun zbliżył się do jajka, chwilę nad nim przebywał i chyba stwierdził że to nie dla niego i najnormalniej w świecie o 21:34 poszedł spać w piórka 😆.
Jest 22:20 i nic się nie zmieniło. Bohun cały czas śpi, a Luna wietrzy się na balkonie 😂, a jajko same.
61 Views
61
IzaEs
Super te Twoje rozkminy 👍🏻😊 wszystko jasne 😆
Misio779
😂
Tak mi przyszło na myśl 😌 Wiadomo coś o sokołach z ZWRów w Polkowicach? W zeszłym sezonie miały tam młode.
64 Views
64
O 18:20 odbyło się minutowe spotkanie, nie był to jak to często bywa monolog, tylko poważny dialog, po spotkaniu Bohun wyszedł, a Luna od 18:25 ogrzewa 🥚 😊
60 Views
60
Oglądam sobie zapis dzięki Waszym czujnym obserwacjom i to rodzinne znoszenie jajka w Głogowie to coś wspaniałego🥰.
105 Views
105
IzaEs
Piękne i wzruszające 😍 dobry samiec jej się trafił 😉
Jajko na słońcu się grzeje 🥰
85 Views
85
IzaEs
Bohun przy jajku 😍
More