Display: All
16:40-45 chyba Wrotka na balkonie czujnie obserwuje, podnosi głowę i kręci wkoło a przy tym puszcza "wiazanki"= Ziuta w pobliżu 🙄🤔? Ale 16:45 odelciala i za chwilę (nie miałem podglądu że 30s) ktoś na progu budki- kto??
272 Views
272
Bożka
Wrotka, przyleciała goniona przez Ziutę, wpadła do budki i z progu odstraszała.
Wrotka na kracie
252 Views
252
Wrotka na poręczy
276 Views
276
monikam54
I poleciała
monikam54
14.03 kamera zewnętrzna
Co z Wrotką wiektos coś?
267 Views
267
Gawi
Agness50
Właśnie nie widać ani jej ani jego już tak długo..
eevik
Była przed chwilą. Myśle że intensywnie patroluje swój rewir.
Wrotka na poręczy
219 Views
219
Czajnik na podeście
213 Views
213
Kto się pojawił ?
228 Views
228
Wrotka gniazda pilnuje❤️
Lublin, ale się napracowałyście tymi filmami i postami. Przez cały dzień nie mogłam zajrzeć do sokołów, a po przeczytaniu, jakbym oglądała 💪👍
236 Views
236
Siedzi na progu
234 Views
234
Ktoś siedzi w progu budki , ale bardzo słabo widać
223 Views
223
Myślę że to Wrotka
Ktos cioka
210 Views
210
eevik
Raczej na 99% Wrotka
Sharre80
Właśnie tez mi sie tak wydaje
Znowu cisza
217 Views
217
Ktoś cioka w Lublinie...Czajnik?
220 Views
220
Ktoś skoczył nad kamerkę, ale to nie Czajnik
Amika
Rano Ziuta tam wskakiwała. Może to znowu ona 
EDIT: Sprawdziłam zapisy - to była Wrotka
AnaOxy72
ale znów coś się dzieje.....ciekawa jestem, co z tego wszystkiego wyniknie...
O 9.35 (czasu budkowego) czyli o 9.22 było spotkanie Ziuty z Czajnikiem w gnieździe.
😮
253 Views
253
Wieslawa42
ja to widziałam, ale myślałam ze to Wrotka
Po godzinie 12 tej było sporo latania na zewnątrz. Do konfrontacji w gnieździe nie doszło. Czajnik był z prezentem 10:32 i odebrała go Ziuta.
249 Views
249
Gerwant_z_Rybii
To wyglądało bardziej jakby Czajnik myślał że tam Wrotka czeka a jak zobaczył że to nie ona to niezbyt chętnie chciał oddać łup. Chłop zdezorientowany był ewidentnie :P
Wieslawa42
co za małpa jedna
Terka
Wrocia, Wrocia, a ta to małpa...no weź 🤣
Wieslawa42
oj nie Wrocia , Ziuta
Terka
Chodziło o to, że jedną kochasz, a drugą nienawidzisz. Jak zostanie rezydentką Ziuta to sytuacja się zmieni. Wszak wszystkie sokoły są jednakowe. Walczą, zabijają i takie mają pozostać, dzikie i wolne. Nie uczłowieczać.
Joasiawrz
No i to mnie zdenerwowało, Ziuta ma jeszcze większą motywację żeby walczyć o gniazdo...skoro prezent odebrała...wrr
More