Display: All
Szybka randka w budce. Pociokali i Czajnik odleciał
144 Views
144
Wrotka na progu chaty 🥰
159 Views
159
IzaEs
Teraz w budce nawołuje Czajnika
IzaEs
Nie doczekała się i znowu siadła na progu i popiskiwała ale już inaczej niż w budce 🫣 I za chwilę odleciała
Wrocia widzę, że znowu coś dziś bardzo czujna i obserwuje wszystko 🤗
225 Views
225
Marmac
Mamy ponownie 3 kamery. SUPER :))😀
Może przyszły, niedoszły zięć Falco, przyleciał poznać teściową 😅
...może to nasza młodzież tam się kręci?
Bożka
Tak, znów obserwuje i reaguje 🤔
Wrotka odleciała z resztą śniadania, przyleciał Czajnik, pilnuje budki i trochę dołkuje.
248 Views
248
Co prawda śniadanie nie do końca przygotowane i Wrocia musi sama piórkować, ale najważniejsze że jest. Dzięki za kamerkę🫠
234 Views
234
Pojawiła się 3 kamerka !♥️ Mamy widok na całą budkę !!😊😁
205 Views
205
5;22 śniadanko, Czajniczek odleciał, a Wrocia w ukryciu z budką konsumuje.
173 Views
173
Wrotka pięknie śpi z głową w piorkach na progu budki 🥰
241 Views
241
MartaL
Włączyli druga kamerkę wewnętrzna 😁
...a swoją drogą,  ciekawe co u Ziuty słychać???   jak ta walka się dla niej zakończyła? Wrotkę mamy codziennie na podglądzie -  więc jej stan  nie jest zagadką....Nie chcę "wywoływać wilka z lasu " , ale podejrzewam , że nie tylko ja o tym myślę.... 🤔
208 Views
208
Lili
👍🏻🙂🙃😍
doriska42
Dokładnie też myślę o Ziucie, niech się wykaraska po walce i znajdzie swoje miejsce tam gdzie będziemy mogli ją oglądać.
Byle Lublin zostawi w spokoju. 
Chętnie bym ją widziała w okolicach Rybnika, Łazisk.
to teraz szybko jajko i po temacie 🤐
Ciekawe...... Wyglądało na to, ze Ziuta nie odpuści, a tu nagle cisza
I niech tak zostanie 😁
Dobrze , że jest cisza i Wrocia ma spokój 🤩  pytam o Ziutę z czystej ciekawości...
.......
Wrotka na progu 🌞❤️
198 Views
198
216 Views
216
Lili
😉👍🏻
Czajnik przyniósł prezent 🤩
192 Views
192
Szybkie spotkanie w budce.
241 Views
241
Wrocia na progu budki 😊
232 Views
232
Od przybytku głowa nie boli, ale zakręcić się w niej może...Wrotka, Czajnik, Chmielowa, Ziuta, dzisiaj jeszcze Falco...Jur, trzeba coś o skrzynkach myśleć 💪😂
309 Views
309
Nie za blisko Wrotkowa ?
Mimi
4km w linii prostej, wystarczy.
Mimi
Czy myślicie o Megatemie?
Kotu
Też...
jur
jur
Zrobi się 😇
GOOMISIA
Zapraszam w swidniku mamy wysoki komin i nisko do Lublina... a ja bym miała obserwacje pod nosem niemal
to chyba trzeba  zadziałać u właścicieli obiektu
Bożka
https://zapodaj.net/plik-YhfueMIFQF Mogą mieć ok 85 M wysokości.
Bożka
Podpinam się, będziemy latać co dzień pod komin 😃
127oskarALFA
Myślenie bardzo dobre , bo jeśli populacja sokołów rośnie , z czego się cieszymy , to może się zrobić dla nich 
za "ciasno " , a to może zrodzić walki o rewiry , ale czy taki stan przyroda rozstrzygnie bez ingerencji człowieka 
to ja nie wiem . Warto jednak propagować montaż skrzynek lęgowych wśród firm i użytkowników obiektów 
wysokościowych .Część firm już zrozumiała że posiadanie na swoim obiekcie "ściśle chronionych ptaków " ,
to jest sprawa wizerunku i również ekologicznej promocji firmy ......
jeżeli będą tylko Lublin wybierać, to tak, mogą mieć ciasno. Ale np u nas na Dolnym Śląsku jest ich mało
Iwona65
Albo nieodkryte i niezaobserwowane jeszcze
Bożka
Koniecznie!!!👍🏻
More